`
شمانیوز
شما نیوز

رییس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کل کشور مطرح کرد؛

بسیج اصناف و فعالان اقتصادی برای رونق بازار و اقتصاد ملی بسترسازی می کند

رییس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کل کشور گفت: حضور تخصصی بسیج در حوزه اصناف و فعالان اقتصادی با هدف تسهیل گری و بسترسازی مناسب برای بهبود بخشیدن به اقتصاد ملی و ایجاد رونق در بازار است.

بسیج اصناف و فعالان اقتصادی برای رونق بازار و اقتصاد ملی بسترسازی می کند

غلامرضا حسن پور در دیدار با جمعی از فعالان اقتصادی و نمایندگان اصناف جزیره قشم، اظهار داشت: برای رفع موانع تولید و کسب و کار در شرایط امروز نیازمند یک تلاش همگانی می باشد.

وی ادامه داد: با وجود تمام دشمنی های صورت گرفته، خوشبختانه همراه نشدن بازاریان و اصناف با اتفاقات اخیر، دشمن را در رسیدن به اهدافشان ناکام گذاشته و موجب عصبانیت شده است.

رییس سازمان بسیج اصناف کشور اضافه کرد: حفظ منافع ملی کشور مهمترین رسالت بسیج است و در این راستا بسیج با استفاده از تمام ظرفیت ها و توان خود در ابعاد گوناگون را به کار خواهد گرفت و با رویکرد جدید به دنبال حضور تخصصی در حوزه های مختلف اجتماعی و اقتصادی هستیم.

به گفته حسن پور؛ بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی نیز با رویکرد حمایت از بخش خصوصی و فعالان اقتصادی و با هدف تسهیل گری و بسترسازی مناسب برای بهبود بخشیدن به اقتصاد ملی ایجاد شده و فعالیت می کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: وجود اصناف فعال و فعالان اقتصادی توانمند در منطقه آزاد قشم، ظرفیت بسیار خوبی برای کمک به اقتصاد ملی، تامین نیازهای داخل و همچنین توسعه صادرات و ارزآوری برای کشور است.

گفتنی است، در این نشست تعدادی از فعالان اقتصادی و نمایندگان اصناف مختلف فعال در شهرهای قشم و درگهان نیز به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند.

براساس این گزارش دیدار با خانواده شهید مجتبی امیری دوماری، شهید مدافع امنیت قشم، دیدار با سیدمحمد حسینی، معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم، افتتاح دفتر تخصصی بسیج فعالان اقتصادی منطقه آزاد قشم و نشست با نمایندگان اصناف و فعالان اقتصادی جزیره قشم برنامه‌های سفر یک روزه رییس سازمان بسیج اصناف کشور در این سفر یک روزه بود.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها