`
شمانیوز
شما نیوز

بیمه پاسارگاد/

برتری بیمه پاسارگاد با مهر تأیید IMI-100

بیمه پاسارگاد به عنوان تنها شرکت بیمه ای دربیست و پنجمین رتبه بندی وارزیابی سازمان مدیریت صنعتی، دربین شرکت های گروه مؤسسات بیمه ای» رتبه اول از نظر شاخص فروش درسال ۱۴۰۱ را با تکیه بر دانش، نوآوری و خلاقیت و… به دست آورد.

برتری بیمه پاسارگاد با مهر تأیید IMI-100

سازمان مدیریت صنعتی برای بیست و پنجمین سال متوالی، شرکت‌های بزرگ و موثر در اقتصاد کشور را طی “همایش شرکت‌های برتر ایران” امروز ۳ بهمن ماه درمرکزهمایش‌های بین‌المللی صدا و سیما معرفی نمود وشرکت بیمه پاسارگاد در بین شرکت های گروه مؤسسات بیمه ای» رتبه اول را از نظر شاخص فروش درسال ۱۴۰۱ را به دست آورد.

این گزارش حاکی است، بر اساس اعلام سازمان مدیریت صنعتی، معیار اصلی انتخاب شرکت‌های پیشرو، تغییر رتبه فروش صد شرکت برتر ایران طی چهار سال اخیر بوده است. وجود اطلاعات شرکت در رتبه‌بندی IMI-100 حداقل در سه سال اخیر، منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در یک سال اخیر و زیان‌ده نبودن شرکت، از دیگر ملاک‌های این انتخاب  بوده است.

بیمه پاسارگاد از جمله شرکت‌هایی بوده است که در سالهای متمادی دراین رتبه‌بندی، نامش جزو ۱۰۰ شرکت برتر ایران قرار داشته است.

لازم به ذکراست، رتبه بندی ۵۰۰ شرکت برتر ایران هر سال از سوی سازمان مدیریت صنعتی ایران و با هدف تولید اطلاعات در مورد بنگاهای اقتصادی کشور و شفاف سازی فضای کسب و کار، رتبه بندی شرکت ها از نظر میزان اثرگذاری در اقتصاد ملی و گسترش رقابت بین بنگاه های اقتصادی انجام می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها