`
شمانیوز
شما نیوز

در هفته گذشته به ثبت رسید؛

فروش ۲ میلیون تن انواع محصول در بورس کالای ایران

در هفته منتهی به ۲۸ بهمن ماه ۲ میلیون و ۱۸ هزار و ۶۵۸ تن انواع کالا و محصول و ۸ هزار و ۱۰۶ دستگاه خودرو به ارزش بیش از ۲۴ هزار و ۵۴۷ میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس کالای ایران دادوستد شد که نسبت به هفته قبل رشد ۵.۶۸ درصدی در ارزش را نشان می دهد.

فروش ۲ میلیون تن انواع محصول در بورس کالای ایران

در هفته گذشته تالار محصول‌های صنعتی و معدنی بورس کالا شاهد معامله یک میلیون و ۵۷۵ هزار و ۲۶۴ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۶ هزار و ۴۹۶ میلیارد تومان در هفته منتهی به ۲۸ بهمن بود.

در این تالار یک میلیون و ۲۰ هزار و ۴۷۹ تن سیمان، ۳۲۰ هزار تن سنگ آهن، ۱۸۶ هزار و ۸۰۷ تن فولاد، ۲۹ هزار و ۴۰۰ تن آهن اسفنجی، ۱۰ هزار و ۳۷۵ تن آلومینیوم، ۷ هزار و ۵۲ تن مس، هزار و ۹۰۰ تن روی و ۱۹۰ تن کنسانتره مولیبدن معامله شد. در این تالار همچنین ۸ هزار و ۱۰۶ دستگاه خودرو نیز فروخته شد.

در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۴۳۹ هزار و ۶۸۹ تن انواع کالا و محصول به ارزش ۷ هزار و ۹۳۴ میلیارد تومان به فروش رسید.

در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی ۱۲۰ هزار و ۸۷۵ تن قیر، ۱۰۸ هزار و ۵۹۲ تن مواد پلیمری، ۹۷ هزار تن وکیوم باتوم، ۵۶ هزار تن لوب کات، ۳۸ هزار و ۱۴۵ تن مواد شیمیایی، ۱۳ هزار و ۸۰۰ تن گوگرد، ۶ هزار و ۲۷۲ تن روغن پایه، ۵۰۰ تن فرآورده های نفتی، ۲۰۰ تن عایق رطوبتی و ۱۹۰ تن گازها و خوراک ها معامله شد.

بازار فرعی نیز شاهد معامله ۵ هزار و ۶۹۶ تن انواع کالا و محصول به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان بود.

روابط عمومی بورس کالای ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها