`
شمانیوز
شما نیوز

دوشنبه یکم اسفندماه ۱۴۰۱/

بیستمین همایش ملّی تعالی سازمانی برگزار می‌شود

بیستمین همایش ملّی تعالی سازمانی دوشنبه یکم اسفندماه ۱۴۰۱ با حضور مسئولین، مدیران ارشد و مدیران تعالی شرکت‌های سرآمد ایرانی در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.

بیستمین همایش ملّی تعالی سازمانی برگزار می‌شود

به همت سازمان مدیریت صنعتی، بیستمین همایش ملّی تعالی سازمانی، فردا دوشنبه یکم اسفندماه ۱۴۰۱ با حضور مسئولین، مدیران ارشد و مدیران تعالی شرکت‌های سرآمد ایرانی در مرکز همایش‌های این سازمان برگزار می‌شود.

در این همایش ضمن معرفی و تقدیر از سازمان‌های سرآمد، تبادل تجربیات موفق مدیریتی با موضوع تعالی سازمانی و تحول دیجیتال صورت می‌گیرد.

امسال تعداد ۱۸ شرکت در سطح تندیس، ۲۵ شرکت در سطح تقدیرنامه برای تعالی و ۱۲ شرکت در سطح گواهی تعهد به تعالی، و در مجموع ۵۵ شرکت اقدام به ثبت نام در ‌فرایند جایزه ملی تعالی سازمانی کرده‌اند.

سازمان مدیریت صنعتی در سال جاری نیز همانند ۱۹ سال گذشته اقدام به اعطای جایزه ملّی تعالی سازمانی از طریق تشکیل تیم‌های ارزیابی، ‌بازدید از سازمان‌ها و شناسایی شرکت‌ها و سازمان‌های سرآمد و برتر بر اساس مدل علمی و معتبر نموده است.

شرکت‌های حاضر در فرایند جایزه امسال در حوزه‌های معدنی و فولادی، خودروسازی، حمل و نقل ریلی، بازرگانی و سرمایه‌گذاری، بیمه، فناوری اطلاعات، خدمات مهندسی، نفت و گاز و پتروشیمی، ‌شهرداری و... فعالیت دارند.

در طی دوره‌های گذشته حدود ۱۴۰۰ شرکت و سازمان ایرانی در پنج بخش ساخت و تولید، خدمات، سلامت، آموزش و بخش عمومی، از نزدیک و توسط ارزیابان خبره تعالی سازمانی مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند و نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود نظام‌های مدیریتی آنها شناسایی شده و بهبود یافته است.

این جایزه با دارا بودن نظام‌نامه وزارت صنعت و معدن و تجارت و تاییدیه سازمان ملی بهره‌وری، هم اکنون معتبرترین و با قدمت‌ترین جایزه ملی در حوزه تعالی و بهره وری است.

از اهداف جایزه ملی تعالی سازمانی می‌توان به ایجاد فضای رقابتی جهت تعالی سازمان‌ها، تشویق سازمان‌ها برای انجام عملیات خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود، و ایجاد فضای لازم برای تبادل تجربیات موفق اشاره کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها