`
شمانیوز
شما نیوز

با حضور جمعی از مدیران ارشد و فرهیختگان کشور؛

بیستمین همایش ملّی تعالی سازمانی آغاز شد

بیستمین همایش تعالی سازمانی، با موضوع تعالی سازمانی و تحول دیجیتال، دقایقی پیش در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی آغاز شد.

بیستمین همایش ملّی تعالی سازمانی آغاز شد

بیستمین همایش تعالی سازمانی، با موضوع تعالی سازمانی و تحول دیجیتال، صبح امروز دوشنبه ۱ اسفندماه ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی با حضور کارشناسان، مدیران، صاحبان صنایع و اصحاب رسانه آغاز شد.

امسال تعداد ۱۸ شرکت در سطح تندیس، ۲۵ شرکت در سطح تقدیرنامه برای تعالی و ۱۲ شرکت در سطح گواهی تعهد به تعالی، و در مجموع ۵۵ شرکت اقدام به ثبت نام در ‌فرایند جایزه ملی تعالی سازمانی کرده‌اند.

سازمان مدیریت صنعتی در سال جاری نیز همانند ۱۹ سال گذشته اقدام به اعطای جایزه ملّی تعالی سازمانی از طریق تشکیل تیم‌های ارزیابی، ‌بازدید از سازمان‌ها و شناسایی شرکت‌ها و سازمان‌های سرآمد و برتر بر اساس مدل علمی و معتبر نموده است.

شرکت‌های حاضر در فرایند جایزه امسال در حوزه‌های معدنی و فولادی، خودروسازی، حمل و نقل ریلی، بازرگانی و سرمایه‌گذاری، بیمه، فناوری اطلاعات، خدمات مهندسی، نفت و گاز و پتروشیمی، ‌شهرداری و... فعالیت دارند.

در طی دوره‌های گذشته حدود ۱۴۰۰ شرکت و سازمان ایرانی در پنج بخش ساخت و تولید، خدمات، سلامت، آموزش و بخش عمومی، از نزدیک و توسط ارزیابان خبره تعالی سازمانی مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند و نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود نظام‌های مدیریتی آنها شناسایی شده و بهبود یافته است.

ایراسین

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها