`
شمانیوز
شما نیوز

در بهمن ماه امسال به ثبت رسید

رشد 18.5 درصدی حجم و 13.5 درصدی ارزش معاملات بورس کالا

آمار معاملات بورس کالای ایران در بهمن نشان می دهد در این ماه، ۱۰ میلیون و ۳۹۹ هزار و ۵۷۰ تن انواع کالا و محصول و ۱۰ هزار و ۷۳۰ دستگاه خودرو به ارزش بیش از ۱۰۵ هزار و ۵۷ میلیارد تومان در بازار فیزیکی فروخته شد که حجم و ارزش معاملات نسبت به دی ماه به ترتیب رشد ۱۸.۵ درصدی و ۱۳.۵ درصدی را نشان می دهد.

رشد 18.5 درصدی حجم و 13.5 درصدی ارزش معاملات بورس کالا

در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران در بهمن ماه امسال، یک میلیون و ۷۴۵ هزار و ۳۵ تن انواع کالا و محصول به ارزش بیش از ۳۱ هزار و ۴۸۹ میلیارد تومان در دو بخش داخلی و صادراتی معامله شد.

در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی در ماه گذشته ۴۷۸ هزار و ۶۹ تن انواع قیر، ۴۳۷ هزار و ۴۳۳ تن انواع مواد پلیمری، ۳۹۲ هزار تن وکیوم باتوم، ۱۹۵ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات، ۱۷۵ هزار و ۹۷۵ تن مواد شیمیایی، ۴۹ هزار و ۴۰۰ تن گوگرد، ۱۸ هزار و ۴۷۵ تن روغن، ۲ هزار و ۱۰۴ تن فرآورده های نفتی، ۸۰۰ تن گازها و خوراک ها و ۴۰۰ تن عایق رطوبتی معامله شد.

همچنین تالار محصول‌های صنعتی و معدنی در بهمن ماه امسال میزبان دادوستد ۸ میلیون و ۵۹۷ هزار و ۴۲۹ تن انواع کالا و محصول و ۱۰ هزار و ۷۳۰ دستگاه خودرو به ارزش نزدیک ۷۲ هزار و ۴۶۰ میلیارد تومان بود.

در تالار محصول‌های صنعتی و معدنی در ماه گذشته ۴ میلیون و ۶۴۹ هزار و ۴۱۴ تن سیمان، یک میلیون و ۹۷۹ هزار تن سنگ آهن، یک میلیون و ۵۷۷ هزار و ۳۳۸ تن فولاد، ۱۲۲ هزار و ۴۰۰ تن آهن اسفنجی، ۵۳ هزار و ۷۵۰ تن روی، ۴۲ هزار و ۹۵ تن آلومینیوم، ۳۰ هزار و ۳۷۲ تن مس، ۷۹۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۴۸ تن کنسانتره فلزات گرانبها، ۳۳ کیلوگرم شمش طلا دادوستد شد.

در بازار فرعی نیز ۵۷ هزار و ۱۰۵ تن انواع کالا و محصول (به ارزش هزار و ۱۰۸ میلیارد تومان) فروخته شد.

روابط عمومی بورس کالای ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها