`
شمانیوز
شما نیوز

بانک ملی ایران/

رفع مشکلات خرد آحاد جامعه با تسهیلات بانک کارگشایی

بانک کارگشایی در راستای ارایه خدمات مطلوب و رفع نیاز اقشار آسیب پذیر و محروم جامعه وام قرض الحسنه و تسهیلات جعاله رفع احتیاجات ضروری را به مشتریان و متقاضیان پرداخت کرده است به گونه ای که در مجموع طی 10 ماه امسال پرداخت وام قرض الحسنه و جعاله به مشتریان از مرز 158 هزار فقره عبور کرد.

رفع مشکلات خرد آحاد جامعه با تسهیلات بانک کارگشایی

بانک کارگشایی یکی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران است که به منظور گره گشایی از مشکلات و رفع نیازهای فوری و احتیاجات ضروری افراد محروم و نیازمند جامعه از ابتدای فروردین ماه امسال تا پایان دی ماه در مجموع تعداد 158هزار و 340 فقره وام قرض الحسنه و جعاله رفع احتیاجات ضروری به ارزش16 هزار و 918 میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرده است.

بانک کارگشایی در این مدت نیز تعداد 66 هزار و 177 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش بیش از 2 هزار و 194میلیارد ریال و تعداد 92 هزار و 163 فقره تسهیلات جعاله به ارزش 14 هزار و 724 میلیارد ریال پرداخت کرده است.

بانک کارگشایی در این مدت به طور متوسط روزانه به 584 نفر تسهیلات پرداخت کرده است.

بانک کارگشایی می کوشد در مواقع ضروری در حداقل زمان به ازای ترهین طلاآلات با پرداخت تسهیلات جعاله و وام قرض الحسنه برای کمک هزینه درمان، کمک هزینه تحصیلی، تهیه جهیزیه، ودیعه مسکن و ... در کنار مشتریان خود باشد.

بانک کارگشایی به عنوان یکی از واحدهای بانک ملی ایران در حال حاضر با ۱۳ شعبه و ۴۲ دایره فعال در سراسر کشور مشغول ارائه خدمات متمایز و منحصر بفرد از جمله پرداخت وام قرض الحسنه، اعطای تسهیلات جعاله احتیاجات ضروری، نگهداری و حفاظت از طلا و جواهرات مشتریان، تخصیص صندوق امانت به مشتریان، افتتاح انواع حساب های بانکی، خدمات بانکداری الکترونیک و… به مشتریان ارجمند خود است.

روابط عمومی بانک ملی ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها