`
شمانیوز
شما نیوز

قشم/

نمایشگاه دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا در فرودگاه قشم برگزار شد

نمایشگاه توانمندی های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) با هدف آگاهی بخشی از عملکرد 33 ساله این قرارگاه در عرصه عمران و آبادانی کشور، در محل سالن ترانزیت فرودگاه بین‌المللی قشم برگزار شد.

نمایشگاه دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا در فرودگاه قشم برگزار شد

مشاور و مسوول دفتر فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در حاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت: در راستای جهاد تبیین مورد نظر مقام معظم رهبری، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) نیز به مانند سایر وزارتخانه ها و دستگاه ها، اقدام به برگزاری نمایشگاه هایی در فرودگاه ها و دانشگاه های سراسر کشور برگزار کرده است.

مصطفی هاتفی ادامه داد: خوشبختانه در روزهای پایانی سال جاری، امکان برگزاری این نمایشگاه در فرودگاه جزیره زیبای قشم با هدف معرفی توانمندی ها و دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) به مسافران فراهم شد.

مسوول دفتر فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم برگزاری این نمایشگاه ها در نقاط مختلف کشور، حرکت مثبتی جهت امیدآفرینی و آشنایی با اقدامات صورت گرفته در حوزه های فنی، زیرساختی و اقتصادی برای عموم مردم باشد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم نیز در بازدید از این نمایشگاه گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در حوزه ساخت و ساز و ایجاد فضاهای اشتغال، تولید و آبادانی کشور نقش کلیدی ایفا می کند.

حجت الاسلام محمد سعید آخوندی تصریح کرد: برگزاری این قبیل نمایشگاه ها، اقدام بسیار خوبی جهت آشنایی مردم با فعالیت های قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در حوزه های عمرانی، زیربنایی و صنعتی بویژه در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی است.

وی خاطرنشان کرد: معرفی پروژه های بزرگ عمرانی و زیربنایی از جمله پل خلیج فارس، لایروبی اسکله بندر بهمن و سایر پروژه هایی که توسط قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در جزیره قشم در حال اجراست، موجب آشنایی بیشتر و رضایت ساکنان جزیره از خدمات ارائه شده توسط این قرارگاه می شود.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در پایان گفت: عمل به فرمان جهاد تبیین مد نظر مقام معظم رهبری و امیدآفرینی در عرصه های مختلف برای مردم یکی از اولویت هایی است که باید برای اجرای صحیح آن تلاش کرد.

براساس این گزارش، در این نمایشگاه که از 20 تا 25 اسفندماه دایر می باشد، دستاوردهای قرارگاه در حوزه های مختلف راه و شهرسازی، نفت، گاز و پتروشیمی، معدن و صنایع معدنی، کشاورزی، سدسازی نیرو و... در معرض دید مسافران فرودگاه بین المللی قشم قرار می‌گیرد.

گفتنی است، این نمایشگاه پیش از فرودگاه بین المللی قشم در فرودگاه شهرهای مشهد، تبریز، شیراز، کیش، مهرآباد تهران و فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شده بود.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها