`
شمانیوز
شما نیوز

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار عنوان کرد؛

چابهار میزبان تیم کریکت گوادر پاکستان شد

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار از حضور تیم کریکت گوادر کشور پاکستان برای شرکت در مسابقات آمادگی تیم زیر ۱۹ سال کریکت این منطقه آزاد خبر داد.

چابهار میزبان تیم کریکت گوادر پاکستان شد

مهدی آبروش با اشاره به لزوم تقویت و افزایش آمادگی تیم زیر ۱۹ سال این منطقه آزاد برای حضور در مسابقات آسیایی گفت: دعوت از تیم شهر گوادر کشور همسایه، پاکستان به دلیل استفاده از تجربیات و مشاوره با کادر فنی این تیم جهت کمک به ارتقاء توان فنی اعضای تیم کریکت زیر ۱۹ سال چابهار صورت گرفته است.

وی ادامه داد: طراحی یک دوره بازی‌های چهارگانه ترکیبی با همکاری انجمن کریکت کشور، کمیته کریکت استان و اداره کل ورزش و جوانان چابهار از برنامه‌های پیش رو با این هدف می‌باشد.

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار، بازی تکنیکال و نزدیکی شهر گوادر پاکستان را دلیل انتخاب تیم کریکت این کشور پاکستان دانست و خاطرنشان کرد: بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های قدرتمند، ضمن تجربه افزایی به تقویت بازی‌های فنی تیم کریکت زیر ۱۹ سال چابهار کمک می‌کند.

گفتنی است، منطقه آزاد چابهار در حوزه ورزش کریکت یکی از مناطق به نام کشور است به‌گونه‌ای که ۸۵ درصد از اعضای تیم ملی کریکت کشور را جوانان چابهاری تشکیل می‌دهند.

روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها