شمانیوز
شما نیوز

در پی برودت هوا رقم خورد؛

​افزایش 10 درصدی مصرف گاز خانگی در استان همدان

​مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از افزایش مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی در طی دو روز گذشته خبر داد.

​افزایش 10 درصدی مصرف گاز خانگی در استان همدان

 به گزارش شمانیوز مجید الهیاری از افزایش مصارف گاز خانگی در سطح استان همدان خبر داد و اظهار کرد: این روند افزایشی مصرف گاز طبیعی به دلیل برودت هوا در طی دو روز گذشته در این استان بوده است.

وی با تأکید بر رعایت مصرف گاز از سوی شهروندان، از آنان خواست با رعایت نکات ساده‌ای مانند پوشیدن لباس گرم و کم کردن شعله‌های بخاری‌ در منازل موجب حفظ و پایداری جریان گاز باشند.

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان تصریح کرد: علی‌رغم بارش رحمت الهی همراه با موج سرما که باعث کاهش دما و افزایش مصرف گاز طبیعی شد، اما خوشبختانه با همت همکاران ما در این شرکت هیچ خانه‌ای بدون گاز و یا با قطعی و افت فشار این انرژی مواجه نشده است.

وی یادآور شد: در راستای تأکید و توجه به مصرف بهینه گاز آموزش را از مدارس شهر همدان با برگزاری جشنواره «همیار گاز مصرف بهینه» بین دانش‌آموزان این شهر آغاز کرده‌ایم که این جشنواره در 10 مدرسه منتخب شهر همدان در حال انجام است.

الهیاری خاطرنشان کرد: قطعاً با رعایت مصرف این نعمت خدادادی در بخش‌های مختلف به خصوص بخش خانگی، کمتر شاهد قطعی و محدودیت ارائه این نعمت در بخش صنایع فوق عمده خواهیم بود.

وی اذعان کرد: شرکت گاز استان همدان از ابتدای تأسیس تاکنون تعداد 678 هزار و 45 مورد اشتراک‌پذیر در این استان دارد که از این تعداد 624 هزار و 879 مورد آن مربوط به بخش خانگی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied