شمانیوز
شما نیوز

وام بدون ضامن | وام بانکی

شرایط پرداخت وام بدون ضامن 100 تا 300 میلیون تومانی | چه کیانی مشمول دریافت این وام هستند؟

وام بدون ضامن برای جوانان با کشاغل مخطلف متغییر است و مبل این وام بیم 100تا 300میلیون است.

شرایط پرداخت وام بدون ضامن 100 تا 300 میلیون تومانی | چه کیانی مشمول دریافت این وام هستند؟

به گزارش شمانیوز: وام بدون ضامن طرفداران بسیاری دارد. وام بدون ضامن یکی از انواع تسهیلات بانک‌ها است. افراد بسیاری به دنبال وام بدون ضامن هستند. وام بدون ضامن در سال‌های اخیر رواج پیدا کرده است. وام بدون ضامن دارای قوانین خاصی است. 

بیش از نیمی از این وام‌ها به شکل پرداخت غیرنقدی است و سعی می‌کنیم تجهیزات مورد نیاز برای آن شغل پرداخت شود که این موضوع از طریق دو بانک عامل رسالت و صندوق کارآفرینی امید قابل پرداخت است. این وام برای هر استان حدود ۴ میلیارد تومان است لذا تعداد زیادی از متقاضیان را در بر نمی‌گیرد، اما این وام مناسب با آن دسته از جوانانی است که به تازگی می‌خواهند کار خود را شروع کنند.

تاجیک در خصوص وام‌های دیگر نیز توضیح داد: دو وام دیگر را هم در وزارت ورزش و جوانان پیگیری می‌کنیم که این کار با همکاری وزارت اقتصاد انجام می‌شود. مبالغ و درصد سود این وام‌ها بیشتر است که مناسب توسعه اشتغال است. رقم آنها با کار کارشناسی در هر استان، متفاوت است.تاجیک با بیان اینکه در حال حاضر وام تبصره ۱۸ در مرحله تعیین بانک‌های عامل است، گفت: به طور عمده مراکز مشاوره‌ای و باشگاه‌های ورزشی از مهمترین مصادیق گروه‌هایی هستند که برای دریافت این وام اقدام و آن را از مسیر استان‌ها و ستاد وام تبصره ۱۸ و ۱۶ کار را دنبال می‌کنند.

تاجیک در پاسخ به این سوال که جوانان برای دریافت این وام‌ها به کجا باید مراجعه کنند؟ اینطور توضیح داد: وام‌ها دارای زمان‌بندی است. به طور مثال وام بانک رسالت برای تسهیلات ارزان در مرحله تکمیل پرونده و رسیدگی کامل است. همچنین وام صندوق کارآفرینی در مرحله پرداخت و وام از محل تبصره ۱۸ در مرحله تعیین صندوق عامل است.

وی ادامه داد: مهم‌ترین مرجع رسیدگی به این موضوع ادارات کل ورزش و جوانان استانهاست‌ که افراد می‌توانند با مراجعه به سایت‌ وزارت ورزش و جوانان به آدرس msy.gov.ir یا تماس تلفنی، از ابلاغ آیین نامه‌های مربوطه با مراجعه به سایت مذکور و درگاه‌های ادارات کل سراسر کشور مطلع شوند.

وام فوری 200 میلیونی با اقساط ماهی 5 میلیون

بانک شهر یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که به منظور کمک به مشتریان خود انواع طرح‌های تسهیلاتی را تدارک دیده است. یکی از طرح‌های تسهیلاتی این مجموعه، «اساتید» نام دارد که سقف آن به 200 میلیون تومان می‌رسد.

 افرادی واجد شرایطی که مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک شهر هستند باید سپرده گذاری مورد نیز این تسهیلات را داشته باشند و حداقل به مدت سه ماه میانگین سپرده مورد نظر بانک را ایجاد کنند. ضامن رسمی کسر از حقوق به همراه سند ملکی ارائه بدهند. سود این وام 23 درصد اعلام شده و گیرندگان آن ظرف 48 ماه امکان بازپرداختش را دارند. البته در صورتی که بانک شهر مجوز بدهد، امکان بازپرداخت این تسهیلات تا 60 ماه نیز وجود دارد.

با در نظر گرفتن مبلغ وام، نرخ سود 23 درصد و مدت زمان بازپرداخت 60 ماه، مقدار هر قسط این تسهیلات 5 میلیون و 638 هزار و 94 تومان است. کل سود وام 138 میلیون و 285 میلیون و 653 هزار تومان بود و جمع رقم تسهیلات و سود آن تقریبا به 339 میلیون و 243 هزار تومان می‌رسد.

بانک شهر که با سهامداری شهرداری‌های تهران و دیگر کلانشهرهای کشور در سال 1387 شکل گرفت، طی همین مدت کوتاه فعالیت خود توانسته خدمات پولی و بانکی مناسب را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه بدهد.

این بانک در نظر دارد تا با تداوم فعالیت خود و ارائه انواع تسهیلات به مشتریان واجد شرایط به برترین بانک خصوصی کشور تبدیل شود. همچنین با ادامه فعالیت مجاز بانکی و پولی، مشتریان بیشتری را به خود جذب کند.

منبع:فردانیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied