شمانیوز
شما نیوز

قیمت گوشت و مرغ

عرضه مرغ و گوشت منجمد تنظیم بازار

عرضه مرغ و گوشت منجمد تنظیم بازار در استان تهران برای تامین نیاز مردم در آستانه ماه مبارک رمضان و ایام عید از هفته پیش آغاز شده است.

عرضه مرغ و گوشت منجمد تنظیم بازار

به گزارش شمانیوز : رییس سازمان جهادکشاورزی استان تهران با بیان این مطلب گفت: اکنون مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۶۵هزار و ۷۰۰ تومان و مرغ گرم نیز با قیمت هر کیلوگرم ۷۶ هزار و ۵۰۰ تا ۸۴ هزار تومان در استان تهران عرضه می‌شود.

جبرئیل برادری گفت: در مورد تامین مرغ منجمد، ذخیره‌سازی و تدبیر لازم توسط شرکت پشتیبانی امور دام انجام شده و روزانه ۱۵۰ تا ۲۰۰ تن توزیع در استان تهران صورت می‌گیرد.

او در مورد مرغ گرم نیز اظهار داشت: روزانه ۱۴۰۰ تا ۱۶۰۰ تن مرغ گرم در استان تهران تامین و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

برادری تصریح کرد: فراوانی محصول و تنوع قیمت برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان و شب عید موجب کنترل قیمت و جلوگیری از التهاب در بازار شده است.

او با بیان این که پیش‌بینی جوجه‌ریزی در استان تهران از مرز یک میلیون و ۷۰۰ هزار تن عبور کرده، گفت: ضریب خودکفایی ما در تولید گوشت مرغ به بالای ۱۰ درصد رسیده و بخش دیگر نیاز از سایر استان‌ها تامین می‌شود و نگرانی در تامین این محصول وجود ندارد .

برادری در مورد تامین گوشت قرمز نیز اعلام کرد: نیاز استان تهران به گوشت قرمز روزانه ۴۸۰ تا ۵۰۰ تن است که از این میزان ۲۵۰ تن در داخل استان و مابقی نیاز از طریق واردات از سایر استان‌های دارای دام مازاد به صورت دام زنده و از خارج کشور به صورت لاشه تامین می‌شود.

او افزود: ورود گوشت گوسفندی و گوساله به استان تهران به روزی ۱۷۰ تا ۲۰۰ تن رسیده است.

رییس سازمان جهادکشاورزی استان تهران گفت: ما وظیفه داریم کالاهای اساسی را برای مردم تامین کنیم و در این راستا شبانه‌روز در حال تلاش هستیم تا مردم به ویژه برای ماه مبارک رمضان و ایام عید دغدغه‌ای نداشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied