شمانیوز
شما نیوز

موبایل

ارزان‌ترین گوشی‌ها در بازار چند؟ | این گوشی ۳ میلیون قیمت دارد

قیمت گوشی‌های هوشمند در چهارمین روز از سال جدید را در این گزارش بخوانید.

ارزان‌ترین گوشی‌ها در بازار چند؟ | این گوشی ۳ میلیون قیمت دارد

به گزارش شمانیوز: گوشی موبایل وکال مدل V۰ با ظرفیت ۶۴ گیگابایت و رم ۳ گیگابایت، به قیمت دو میلیون و 969 هزار تومان به فروش می‌رسد. یا گوشی موبایل رنسو مدل Nep N۷ با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت، سه میلیون تومان قیمت دارد.یکی دیگر از ارزان‌ترین گوشی‌های هوشمند در بازار، گوشی موتورولا مدل E۱۳ است. این موبایل با ظرفیت ۶۴ گیگابایت و رم ۲ گیگابایت، سه میلیون و 399 هزار تومان در بازار قیمت خورده است.

گوشی موبایل وکال مدل V۱ با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت نیز با قیمت پایینی به فروش می‌رسد. ارزش این گوشی 3 میلیون و 829 هزار تومان است.

اگر می‌خواهید از برندهای بهتری مثل سامسونگ و شیائومی صاحب یک گوشی ارزان‌قیمت شوید، در ادامه به بررسی ارزان‌ترین موبایل‌های این دو برند پرداخته‌ایم.قیمت گلکسی A۰۵ ۴G از مدل قبلی که معرفی کردیم ارزان‌تر است. این گوشی با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت، چهار میلیون و 299 هزار تومان ارزش دارد.

 

برای خرید گوشی موبایل سامسونگ مدل گلکسی A۰۴s با ظرفیت ۳۲ گیگابایت و رم ۳ گیگابایت به چهار میلیون و 459 هزار تومان پول نیاز دارید.

 

از ارزان‌ترین گوشی‌های شیائومی در بازار می‌توان به مدل Redmi ۱۰ ۲۰۲۲ با ظرفیت ۶۴ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت اشاره کرد که چهار میلیون و 750 هزار تومان هزینه دارد.

 

گوشی موبایل شیائومی مدل Redmi ۱۰ با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت نیز به قیمت 4 میلیون و 900 هزار تومان در بازار وجود دارد.

 

ارزان‌ترین گوشی شیائومی در حال حاضر مدل Redmi A۲ plus است که سه میلیون و 750 هزار تومان قیمت دارد. ظرفیت این گوشی ۶۴ گیگابایت و رم آن ۳ گیگابایت است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied