شمانیوز
شما نیوز

سرپرست بانک دی مطرح کرد:

​سال ۱۴۰۳ سال جهش و تحول بانک دی است

​سال ۱۴۰۳ سال جهش و تحول بانک دی است

در نخستین نشست هم‌اندیشی مدیران صف و ستاد بانک دی در سال جاری، علیرضا قیطاسی، سرپرست این بانک، امسال را سال تحول و جهش بانک دی در تمامی شاخص‌های عملیاتی دانست.

در این نشست که با حضور اعضای هیئت‌مدیره، معاونان و مدیران ستادی و از طریق وبینار برای روسای شعب بانک برگزار شد، علیرضا قیطاسی ضمن قدردانی از تلاش تمامی کارکنان در سال گذشته که منتج به کسب دستاوردهای مناسبی در بسیاری از شاخص‌ها شد، گفت: امیدوارم در سال ۱۴۰۳ که از سوی مقام معظم رهبری مزیّن به شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» شده است، بتوانیم علاوه بر کمک به رشد تولید و اقتصاد کشور، جهش عملیاتی را در بانک دی رقم بزنیم.

وی افزود: برای تحقق برنامه تحول ارائه شده به بانک مرکزی، زیرساخت‌های لازم در ساختار مدیریت امور طرح و برنامه ایجاد شده است تا با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای پایش هفتگی اقدامات و همت جهادی ایجاد شده میان کارکنان، اهداف استراتژیک برنامه تحول در پایان سال ۱۴۰۳ به صورت کامل محقق شود.

قیطاسی با اشاره به موفقیت بانک دی در سال گذشته در بهبود شاخص‌های عملیاتی گفت: در سال جاری نیز روسای شعب می‌بایست با تلاش شبانه‌روزی، برنامه‌ریزی روزانه و به‌کارگیری توان یکایک همکاران شعبه در مسیر سودآوری، جذب منابع ارزان‌قیمت، وصول مطالبات و رشد درآمد‌های کارمزدی از محل تعهدات، گام بردارند. 

وی ادامه داد: هر فردی در واحد محل خدمت خود اگر با برنامه ریزی دقیق وبی وقفه  فعالیت کند قطعا به نتایج خوبی خواهیم رسید کمااینکه شواهد نشان داده است که عملکرد بسیاری از واحدها طی ۲ سال گذشته بسیار مطلوب بوده است. 

وی در پایان خاطر نشان کرد: امسال سال بهره برداری بانک دی است و در این مسیر از پتانسیل تمام کسانی که با انگیزه در مسیر اهداف بانک کوشا هستند استفاده خواهد شد. 

در ادامه این نشست محمدرضا ادبی، نایب‌رییس هیئت‌مدیره، رشد منابع بانک در سال گذشته را مرهون تلاش تمامی همکاران و اراده جمعی ایجاد شده در بدنه کارکنان دانست و تصریح کرد: امیدواریم در سال ۱۴۰۳ نیز با روحیه جمعی مضاعف علاوه بر تحقق تمامی اهداف برنامه تحول بتوانیم شاهد استمرار رشد و جهش بانک باشیم.

در ادامه اسماعیل جلیلی، عضو هیئت‌مدیره بانک نیز اهتمام کامل به تحقق گام‌های برنامه تحول را ضامن جهش  بانک دانست و گفت: تحقق برنامه تحول مستلزم نظارت مستمر بر روی برنامه و بودجه است تا در صورت بروز هرگونه انحراف از برنامه، با اقدامات اصلاحی مسیر حرکت بانک به سمت تعالی اصلاح و هموار گردد.

همت‌الله حسین‌زاده، عضو هیئت‌مدیره نیز در ادامه این وبینار سال جاری را سال مهم و حیاتی برای بانک دی دانست و گفت: با برنامه‌ تحولی ارائه شده به بانک مرکزی، مسیرها و اهداف بانک دی برای جهش و رشد، مشخص و روشن است و باید همانگونه که با همت جمعی در سال گذشته توانستیم در بسیاری از شاخص‌ها موفق عمل کنیم در سال جاری نیز با ایجاد زیرساخت‌های لازم تحقق برنامه تحول را نقطه تمرکز تمام فعالیت‌های صف و ستاد قرار دهیم.

گفتنی است در ابتدای این نشست احمد قدس الهی، مدیر امور طرح و برنامه بانک، ضمن بررسی روند بانک در سال گذشته، گزارشی از عملکرد شعب در شاخص‌های عملیاتی و همچنین اهداف استراتژیک بانک در سال ۱۴۰۳ ارائه کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی