شمانیوز
شما نیوز

بانک شهر

پاسخگویی کارشناسان بانک شهر به بیش از 15 هزار تماس تلفنی در تعطیلات نوروز

پاسخگویی کارشناسان بانک شهر به بیش از 15 هزار تماس تلفنی در تعطیلات نوروز

کارشناسان سامانه نظارت و ارتباطات مردمی بانک شهر (8655) در تعطیلات نوروز 1403 به صورت 24 ساعته، پاسخگوی بیش از 15 هزار تماس تلفنی از سوی شهروندان و مشتریان شبکه بانکی بوده اند.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، مدیر امور بازرسی و نظارت بانک شهر با اشاره به اینکه برقراری ارتباط نزدیک با شهروندان را با هدف شناخت بیش از پیش نیازها و بازتاب دیدگاه‌های آنان به عنوان اصلی مهم در دستور کار داریم، گفت: رسیدگی به پیام شهروندان تا حصول نتیجه، وظیفه ذاتی سامانه 8655 است.

علی اصغر غلامی در ادامه به پاسخگویی کارشناسان بانک شهر به بیش از 15 هزار تماس تلفنی در تعطیلات نوروز اشاره کرد و افزود: بیشترین تماس شهروندان و مشتریان شبکه بانکی با سامانه 8655 به ترتیب مربوط به 29 اسفند 1402، 5 و 6 فروردین ماه سال 1403 و کمترین تماس نیز به ترتیب مربوط به 10، 12 و 13 فروردین بوده است.

مدیر امور بازرسی و نظارت بانک شهر تصریح کرد: 83 درصد از کل پیام‌های ثبت شده در این سامانه از سوی مشتریان بوده که بیشترین سهم تماس گیرندگان را به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه پاسخگویی به مشتریان در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد، عنوان کرد: بیشترین سهم تماس از کل پیام های قابل بهره برداری در تعطیلات نوروز با 75 درصد، مربوط به خدمات مشتری و کمترین تماس از سوی پذیرندگان پایانه های فروشگاهی با سهم یک درصد است.

غلامی گفت: تعداد کل تماس های قابل بهره برداری از 29 اسفند 1402 تا 13 فروردین ماه در مجموع بیش از 13 هزار تماس می باشد که این آمار به نسبت دوره مشابه سال قبل افزایش 21 درصدی داشته است.

وی تاکید کرد: پیام های نظارتی که شامل انتقاد، شکایت، پیشنهاد و تقدیر می باشد؛ در سال 1403 نسبت به سال 1402 در مجموع 58 درصد کاهش داشته است که این کاهش چشمگیر نشان‌دهنده ارائه بهتر خدمات بانک شهر در ایام نوروز سال جاری است.

مدیر امور بازرسی و نظارت بانک شهر در پایان با بیان اینکه تقدیر از رفتار و خدمات رسانی همکاران شعب در روزه های تعطیل نوروز نیز بیشترین تعداد پیام های قدردانی را شامل شده است، خاطرنشان ساخت: پاسخ‌گویی نظام‌مند، تسهیل در ارائه خدمات، پیگیری رضایت‌مندی مشتریان ،ایجاد پیوند و تعامل خوب با شهروندان و بازتاب دیدگاه‌ها، پیشنهادها و انتقادات از مهم ترین اهداف سامانه نظارت و ارتباطات مردمی بانک شهر (8655) است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی