شمانیوز
شما نیوز

وام | وام فوری

دریافت وام 200 میلیونی با شرایط خاص | جزئیات بیشتر

بانک سینا وامی را تا سقف 200 میلیون تومان تعیین کرده که با 9 درصد سود به متقاضیان ارائه می‌شود.

دریافت وام 200 میلیونی با شرایط خاص | جزئیات بیشتر

به گزارش شمانیوز : بانک سینا در راستای افزایش رفاه مشتریان خود و متنوع کردن خدماتش وام ارزان قیمتی را تدارک دیده که به نام «میعاد» به مشتریان واجد شرایط عرضه می‌شود.

سقف این تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومان اعلام شده و مبلغ آن براساس میانگین حساب مشتریان قابل تغییر است.

افرادی که مایل به دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک سینا هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند و پس از حداقل سه ماه از افتتاح سپرده برای دریافت این تسهیلات درخواست بدهند.

مشتریان برای دریافت این وام باید به میزان حداقل ۱۰۰ هزار تومان در حساب خود نگهداری کنند. سود این تسهیلات ۹ درصد بوده و ضمانت آن برحسب نظر شعبه و سقف مبلغ تسهیلات متغیر است. به طور کلی برای دریافت این تسهیلات لازم است مشتریان ضامن رسمی یا سند ملکی ارائه بدهند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت نیز ۳۶ ماه اعلام شده است.

با توجه به سقف وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط به ۶ میلیون و ۳۵۹ هزار و ۹۴۷ تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات، ۲۸ میلیون و ۹۵۸ هزار و ۷۵ تومان و مجموع رقم وام و سود آن، ۲۳۰ میلیون و ۸۳ هزار و ۷۵ تومان اعلام شده است.

مدارک و شرایط مورد نیاز برای دریافت وام

افراد واجد شرایط به منظور دریافت این تسهیلات، باید مدارک مورد نیاز اعم از اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی را همراه خود داشته و برای سپری کردن مراحل دریافت وام به مسئول بخش تسهیلات شعبه ارائه بدهند.

در صورت کامل بودن مدارک و شرایط فرد متقاضی، طی زمان کمی مبلغ وام به حساب وی واریز خواهد شد و قابل برداشت خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی