شمانیوز
شما نیوز

خودروهای وارداتی | قیمت خودروهای وارداتی

عرضه خودروهای وارداتی فردا انجام میشود؟| چه کسانی مشمول خودروهای وارداتی هستند

طبق گفته مسئولین قرار بر عرضه خودروهای وارداتی در فردا بود که ظاهرا برنامه تغییر کرد و عرضه خودروهای وارداتی فقط برای ثبت نامی های قبلی اتفاق می افتد.

عرضه خودروهای وارداتی فردا انجام میشود؟| چه کسانی مشمول خودروهای وارداتی هستند

به گزارش شمانیوز: سه‌شنبه هفته گذشته (١١ اردیبهشت ماه) بود که رئیس سازمان توسعه‌ تجارت از عرضه‌ خودروهای وارداتی و برقی از روز یکشنبه (۱۶ اردیبهشت ماه) در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی خبر داد. به گفته‌ ضیغمی، طبق سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تصمیم بر این شده است که سامانه فروش خودروهای وارداتی از ۱۶ اردیبهشت ماه فعال و خودروهای برقی و وارداتی نیز عرضه شوند. خودروهای وارداتی و برقی فردا عرضه می‌شود؟

به‌ دنبال این موضوع، موضوع را از مدیر سامانه یکپارچه خودروهای‌وارداتی مورد پیگیری قرار داد؛ بر اساس این پیگیری مدیر سامانه یکپارچه خودروها اعلام کرد که هنوز اطلاعات به صورت دقیق در دست نیست و جلسات پیرامون این موضوع ادامه دارد.

اما شنیده‌ها حاکی از آن است که این مقام مسئول در روز گذشته در مصاحبه‌ای اعلام کرده است: ”عرضه خودروهای‌وارداتی در روز یکشنبه مختص ثبت‌نام کنندگان قبلی است و فعلا برنامه‌ای برای ثبت‌نام جدید وجود ندارد.”

چندین نوبت دیگر نیز این موضوع را مورد پیگیری قرار گرفت ، اما هنوز پاسخی در این خصوص دریافت نشده است؛ ضمن اینکه سایت سامانه عرضه‌ خودروهای‌وارداتی نیز در حال به‌روزرسانی است و اگر قرار باشد از فردا عرضه‌ای صورت بگیرد، هنوز اطلاعیه‌ای از این عرضه اطلاع‌رسانی نشده است.

منبع:ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی