شمانیوز
شما نیوز

پیش بینی بورس | بورس

بازار سهام برای فردا چه چالشهایی پیش رودارد؟/ پیش بینی بورس دوشنبه ۷ خرداد

بازار سهام برای فردا چه چالشهایی پیش رودارد؟/ پیش بینی بورس دوشنبه ۷ خرداد

در ادامه گزارش از روند بازار سهام برای فردا را مطالعه خواهید کرد.

به گزارش شمانیوز: پیش بینی بورس برای فعالان در این بازار بسیار با ارزش است البته که پیش بینی بورس به این راحتی هاهم نیست اما میتوان حدس هایی زد. 

بازار سهام دومین روز معاملاتی هفته را در حالی پشت سر گذاشت که ارزش معاملات خرد بورس در سطح ۱۵۰۰ میلیارد تومان قرار گرفت اما در مقابل، ارزش صفوف فروش از ۲۲۰۰ میلیارد تومان هم گذشت! آیا بورس دوره تاریک کنونی را پشت سر خواهد گذاشت؟

بازار سهام دومین روز هفته را با ریزش بیش از ۲۰ هزار واحدی شاخص کل و سرخپوشی ۹۶ درصد از نمادها به پایان رساند. این در حالی بود که دامنه نوسان همچنان در کمترین حد ممکن یعنی دو درصد قرار داشت اما نتوانست منجی بازار سرمایه شود.

تجارت نیوز در خبری نوشت:عصر روز یکشنبه همچنین در جلسه مدیران سازمان بورس و بازار سرمایه، تاکید شد دامنه نوسان دو درصدی فعلاً ادامه خواهد داشت. در این میان، قادر معصومی خانقاه، مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس، اعلام کرد زمان پایان معامله صندوق‌های سهامی، اهرمی و مختلط به ۱۲:۳۰ برمی‌گردد و این مورد به‌زودی ابلاغ خواهد شد.

باید اشاره کرد در معاملات دو روز گذشته بورس، صندوق‌های اهرمی، کالایی، سهامی و اغلب نمادهای بازار سرخپوش بوده‌اند.

پیش بینی بورس دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳

اگرچه جلسه روز یکشنبه سازمان بورس با فعالان بازار سرمایه نشان می‌دهد این سازمان به‌ عنوان رگولاتور بازار سرمایه، توجه ویژه‌ای به وضعیت بازار سهام دارد اما معامله‌گران بازار سهام بیش از اینکه به این دست جلسات دلخوش باشند، نگران روزهای آینده و تعیین تکلیف انتخابات ریاست‌جمهوری هستند.

در حال حاضر، تمامی بازارهای مالی و سرمایه‌ای در فاز انتظار به سر می‌برند و تحرک ویژه‌ای در هیچ‌یک از بازارها دیده نمی‌شود. به این ترتیب نمی‌توان از بازاری که با صف فروش ۲۲۰۰ میلیاردی دومین روز معاملاتی هفته را به پایان برده، انتظار داشت معاملات روز دوشنبه را در مسیر صعودی طی کند. با این حال، با توجه به جلسه عصر یکشنبه سازمان بورس با مدیران و اهالی بازار سرمایه، می‌توان احتمال داد حقوقی‌های بازار از معاملات حمایت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی