شمانیوز
شما نیوز

مسکن مددجویان

مسکن رایگان برای مددجویان / روش دریافت خانه رایگان دولتی برای مددجویان

مسکن رایگان برای مددجویان / روش دریافت خانه رایگان دولتی برای مددجویان

احداث مسکن دولتی برای مددجویان کلید خورده است. خانه‌های رایگان دولتی مددجویان با چه شرایطی اهدا می‌شود.

به گزارش شمانیوز : مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه محرومیت‌زدایی و فقرزدایی از مهمترین برنامه‌های رییس‌جمهور شهید در استان بود، گفت: در دولت سیزدهم به تامین مسکن مددجویان و خودکفا شدن جامعه هدف این نهاد توجه ویژه شد.

محمدی افزود: بیشترین آمار مسکن‌های احداث شده در استان چهارمحال و بختیاری در دولت سیزدهم است.

به گفته وی، ارائه خدمت مسکن به نیازمندان از رویکرد‌های مهم و اساسی این نهاد حمایتی در راستای توانمندسازی مددجویان در دولت سیزدهم است و برای تامین مسکن مددجویان بسته حمایتی شامل کمک بلاعوض و دریافت تسهیلات از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و بانک‌های طرف قرارداد بنیاد مسکن پرداخت شد.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود: در دور نخست سفر رییس‌جمهور به چهارمحال و بختیاری و حضور در روستای دور افتاده لبد نیز با احداث ۳۲ واحد مسکن برای مددجویان موافقت شد و در کمتر از سه ماه این واحد‌های مسکونی احداث و تکمیل شدند.

سردار محمد زهرایی در رویداد جام رسانه امید اظهار داشت: ساخت 12 هزار مسکن برای نیازمندان تحت حمایت نهاد اقنلابی کمیته امداد امام‌خمینی(ره) در کشور فقط بخشی از خدمات نظام جمهوری اسلامی بوده که باید برای جامعه بازگو شود.

وی با اشاره به تجربه‌های دروغ‌پراکنی‌های رسانه‌های معاند عنوان کرد: جریان سازی خبری نیاز کشور برای جهاد تبیین است، زیرا جنگ روایت‌ها در دنیا شکل گرفته و امپراطوری رسانه‌ای غرب و آمریکا تمام قد برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی پای کار آمده‌اند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی‌کشور ابراز کرد: حقیقت یافتنی است نه بافتنی، اما معاندان در قالب زن، زندگی، آزادی یا مسائل غزه و دروغ‌های پرشمار فضای بافتنی ایجاد کردند که جریان‌سازی رسانه ای برای مقابله با این اقدام‌های ناجوانمردانه ضرورت دارد.

وی با اشاره به اینکه 80سال درباره غزه کذب گفته شده است، افزود: نقشه های دشمن برآب شده است اما رسانه‌ها برای مقابله با این فتنه ها باید همچون گذشته هوشیار باشند. در کمتر از دو ماه در اغتشاشات سال 1402 بیش از 60 هزار دروغ گفته شد که اقدام‌هایی مانند جام امید رسانه به مقابله با این فتنه‌ها کمک می‌کند.

زهرایی، حادثه زلزله سرپل ذهاب را یادآور شد و افزود: حضور سپاه بیش از 30 استان کشور برای امدادرسانی جایی که پاهای نجاتگران تا زانو زیر گل بود را الگویی از تلاش‌ها در آن شرایط سخت بوده است، اما برخی رسانه‌ها با مطرح کردن موارد جزیی سعی در کمرنگ کردن این اقدام‌ها کردند.

وی همچنین به حضور سه هزار طلبه برای غسل متوفی‌های کرونایی پس از آموزش اشاره کرد و ادامه داد: این رویداد الگویی از خدمت در شرایط سخت است. راه اندازی هشت و هزار و 400 کارگاه تولید ماسک در دوران کرونا نمونه دیگری از اهمیت همبستگی در شرایط سخت دانست و افزود: نقش رسانه‌ها در مدیریت افکار عمومی مبتنی بر واقعیت و عقلانیت بر کسی پوشیده نیست.

زهرایی بیان کرد: ساخت 12هزار مسکن برای مددجویان کمیته امداد در سراسر کشور و اجرای 20هزار پروژه محرومیت‌زدایی نمونه‌ای از خدمات انقلاب اسلامی است که در صورت جریان‌سازی می‌تواند کمک زیادی برای رضایت هموطنان باشد. خیزش ملت‌ها و دانشجویان درباره مسأله غزه نمونه‌ای از موفقیت گفتمان نظام جمهوری اسلامی است.

سردار قریشی جانشین سازمان بسیج مستضعفین نیز با اشاره به حضور همه رسانه‌های استانی و ملی در جام رسانه امید، گفت: می توان موفقیت‌ها و پیشرفت‌های کشور برای مردم عزیز ایران را تبیین کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی