شمانیوز
شما نیوز

بازنشستگان

خبر خوش برای بازنشستگان| معوقات بازنشستگان در ٢٠ استان پرداخته می شود

خبر خوش برای بازنشستگان| معوقات بازنشستگان در ٢٠ استان پرداخته می شود

خبر مهم برای بازنشستگان کشوری در ۲۰ استان، بالاخره پس از پرداخت کسور فروردین در ۲۵ استان نوبت به تسویه حساب با معوقات بازنشستگان در استان‌های دیگر می‌رسد.

به گزارش شمانیوز، معوقات بازنشستگان طی ماه های گذشته یکی از موضوعات مهم خبری بود؛ حالا کسور فروردین در ۲۵ استان پیش از این، هنوز ۵ استان شامل آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی، فارس و گیلان منتظر دریافت معوقات خود بودند.خوشبختانه صندوق بازنشستگی کشوری با تامین منابع لازم، واریزی معوقات این استان‌ها را نیز در دستور کار قرار داده و به زودی شاهد واریز این مبالغ به حساب بازنشستگان خواهیم بود.

به گفته فعالان صنفی بازنشستگان، کسور فروردین ماه استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی، فارس و گیلان هنوز پرداخت نشده و صندوق اعلام کرده تلاش برای تامین منابع لازم برای پرداخت کسور حقوق این استان‌ها ادامه دارد.

در تهران نیز کسور فروردین ماه بازنشستگان آموزش و پرورش این استان پرداخت شده و مابقی دستگاه‌ها پس از تامین اعتبار لازم پرداخت خواهد شد.

بنابه اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، سیاست پرداخت حقوق و متعلقات آن مثل کسور حقوق، با اولویت استان‌های کم برخوردار عملیاتی و اجرا می‌شود.

نگرانی از ادامه روند تاخیرها

این تاخیر در پرداخت‌ها نگرانی آن ها را از تکرار این روند در ماه‌های آینده افزایش داده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی