شمانیوز
شما نیوز

وام ازدواج

خبر خوش برای زوج های جوان / کدام زوج ها وام ازدواج 4 درصدی دریافت میکنند ؟

خبر خوش برای زوج های جوان / کدام زوج ها وام ازدواج 4 درصدی دریافت میکنند ؟

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری خبری جدید درباره وام ازدواج 4 درصدی را ارائه داده است.

به گزارش شمانیوز :وام ازدواج یک نوع وام مالی است که به زوج‌های جوان برای کمک به هزینه‌های مربوط به مراسم عروسی و شروع زندگی مشترک اعطا می‌شود.این نوع وام معمولاً با شرایط و نرخ‌های مخصوصی ارائه می‌شود تا زوج‌ها بتوانند به راحتی از این منبع مالی برای برنامه‌ریزی و برگزاری مراسم عروسی خود استفاده کنند.هدف اصلی از ارائه وام ازدواج، کمک به جوانان برای شروع زندگی مشترک با کمک مالی مناسب و کاهش بارهای مالی مربوط به آغاز زندگی خانوادگی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از واریز وام ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق برای ۴۴هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط خبر داد.

جعفر امیرآبادی زاده با اعلام این خبر افزود: تسهیلات ۳۵میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری برای ۴۴هزار نفر از حدود ۶۲هزار متقاضی واجد شرایط که در تیرماه سال ۱۴۰۲ ثبت نام کرده بودند، به حساب حقوقی ایشان واریز شد.

به گفته وی با توجه به ثبت نام متقاضیان وام ازدواج فرزندان توسط بازنشستگان و پس از بررسی مدارک ارسالی و تایید آن به تعداد ۴۴ هزار از متقاضیان در این مرحله تسهیلات به مبلغ ۳۵میلیون تومان، با کارمزد سالانه ۴درصد پرداخت شد.

امیرآبادی زاده تاکید کرد: اجرای خدمات رفاهی و پرداخت تسهیلات مالی جزو سیاست‌های صندوق بازنشستگی کشوری با عنوان «خدمت ادامه دارد» است که براساس آن تلاش می‌کنیم به صورت مستمر خدمات مورد نیاز بازنشستگان را در قالب‌های مختلف اجرایی و تقدیم آنها کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، وی همچنین یادآور شد: واریز این تسهیلات برای الباقی متقاضیان، پس از بررسی و احراز شرایط ایشان در تیرماه ۱۴۰۳ انجام خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی