شمانیوز
شما نیوز

ثبت نام خودرو

ثبت نام خودرو پرطرفدار ایران خودرو آغاز شد!/ ثبت نام خودرو با مبلغ عالی

ثبت نام خودرو پرطرفدار ایران خودرو آغاز شد!/ ثبت نام خودرو با مبلغ عالی

دوستداران خودروی دنا پلاس اتوماتیک میتوانید برای ثبت نام اقدام کنید.

به گزارش شمانیوز: شرایط ثبت نام خودرو و واریز وجه به تعداد محدود برای متقاضیان خودرو دنا پلاس اتوماتیک با اولویت تابستان ۱۴۰۳ سامانه یکپارچه ایجاد شد.

ایران خودرو اعلام کرد: شرایط انتخاب و واریز وجه به تعداد محدود برای متقاضیان خودرو دنا پلاس اتوماتیک با اولویت تابستان ۱۴۰۳ سامانه یکپارچه ایجاد شده است. لذا متقاضیان فوق می‌توانند طی مدت ۱۰ روز یا زمان تکمیل ظرفیت با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.

زمان فعال سازی این بخشنامه بر روی سایت ایران خودرو بعد از ارسال پیامک خواهد بود.

براساس اطلاعیه ایران خودرو متقاضیان می‌توانند با پرداخت 232 میلیون و 542 هزار تومان به جای پژو پارس تارا دستی را مهر 1403 تحویل بگیرند.

فروش فوری ایران خودرو با جایگزین جدید پژو پارس

در این طرح جایگزینی، متقاضیان می‌توانند با پرداخت 293 میلیون و 562 هزار تومان به جای پژو پارس خودرو سورن بنزینی را در مهر1403 تحویل بگیرند.

گزینه سوم پیشنهادی این است که متقاضیان با پرداخت 252 میلیون و 445 هزار تومان به جای پژو پارس، خودرو 207 پانوراما دستی را در پاییز 1403 تحویل بگیرند.

بر اساس بخشنامه شرایط تبدیل تعهد پژو پارس، این شرایط برای آن دسته از متقاضیان خرید پژو پارس از سامانه یکپارچه با اولویت بهار 1403 است که خودروهای پژو پارس سفارشی و پژو پارس ELX را ثبت‌نام کرده بودند.

در این طرح ایران‌خودرو به متقاضیان این دو خودرو پیشنهاد داده که به‌جای خودروهای ثبت‌نامی، سه خودرو دیگر تحویل بگیرند. متقاضیان می‌توانند طی مدت 10 روز با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام کنند.

کلیه شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه‌های فراخوان اولویت‌های سامانه یکپارچه فروش خودرو متقاضیان عادی در خصوص متقاضیان این بخشنامه لازم الاجرا خواهد بود.

برنامه فروش‌های پیش فروش ارائه شده در صورت افزایش قیمت محصول در زمان تحویل، معادل پیش پرداخت مشمول افزایش قیمت نمی‌شود.

هزینه های قانونی پرداختی از سوی مشتری از جمله حق بیمه شخص ثالث، مالیات و سایر موارد مترتب بر این قرارداد بر اساس نرخ‌ها و قوانین زمان ثبت نام محاسبه شده است.

در صورت تغییر مبالغ تا زمان تحویل خودرو پرداخت مابه التفاوت کلیه موارد مذکور به عهده مشتری است.

برای متقاضیان سورن پلاس بنزینی امکان استفاده از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی در زمان ارسال دعوتنامه تکمیل وجه وجود خواهد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی