شمانیوز
شما نیوز

شرکت سرمایه گذاری صدر تامین

مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به سال مالی 29/12/1402 شرکت صنایع سرام آرا برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به سال مالی 29/12/1402 شرکت صنایع سرام آرا برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت صنایع سرام آرا (سهامی عام)، ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ 1403/03/20 حضور ۵۱ درصد از سهامداران و نمایندگان صاحبان سهام شرکت، اعضای هیات مدیره، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار در محل مجموعه فرهنگی و ورزشی تلاش برگزار شد.

پس از احراز حد نصاب قانونی و قرائت دستور جلسه، ابتدا گزارش مدیرعامل شرکت در رابطه با عملکرد و سپس گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت در خصوص صورتهای مالی برای سال مالی منتهی به 1402/12/29 قرائت گردید .

محمد جواد پرچمی مدیر عامل شرکت صنایع سرام آرا ضمن بیان عملکرد شرکت درسال ۱۴۰۲ و ارائه برنامه ها و شاخص های عملکردی شرکت عنوان کرد، شاخص رشد درامد های عملیاتی شرکت ۱۷۱ درصد و شاخص رشد سهم صادرات ۱۲۸ درصد در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰۱ افزایش یافت.

همچنین با گسترش شبکه فروش و اعطای نمایندگی محصولات سرام آرا در سراسر کشور و ایجاد بازارهای صادراتی جدید،رشد ۱۷۱ درصدی را شاهد بوده ایم.

وی افزود: شرکت سرام آرا ضمن کسب رتبه نخست در توسعه صادرات در بین شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صدر تامین موفق شد سال ۱۴۰۲ را با سودآوری به پایان برساند و با ارزش آفرینی برای سهامداران ارزش سهام شرکت در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰۱ رشد ۱۴۷ درصدی را تجربه کند.

پرچمی مدیر عامل شرکت اضافه کرد، در مجموع امروز سرام آرا با تاکید بر سیاست های توسعه ای در سال آینده ، ۱۸۳ درصد رشد تولید را برای سال ۱۴۰۳ پیش بینی میکنیم و با این افزایش درآمد سود فروش نیز افزایش خواهد داشت.همچنین در حدود ۸۰ درصد زیان انباشه جبران خواهد شد.

ایشان با توجه به عملکرد گذشته گفت،۴۸درصد فروش کنونی کارام از صادرات است و برای حفظ این روند ابراز امیدواری کرد.

همچنین سود ناخالص رشد ۱۲۴ درصدی را تجربه خواهد کرد و میزان فروش ریالی این شرکت در سال جاری ۱۴۲ درصد پیش بینی میشود.همچنین دوره میزان وصول مطالبات در حدود ۵۰ درصد کاهش نسبت به ۱۴۰۱ را شاهد بودیم.

محمد جواد پرچمی در پایان اظهار داشت که با توجه به اینکه تنها شرکت تولید کننده تابلوهای مینیاتوری با چاپ دیجیتال هستیم که  ارزش افزوده خوبی را برای شرکت همراه دارد،توسعه و شناسایی بازارهای صادراتی جدید در دست انجام است که ۷۳۶ هزار دلار صادرات سال ۱۴۰۲ بوده است.

در انتها هیات رئیسه مجمع با بررسی موارد لازم و با رعایت تمامی تشریفات قانونی مندرج در قوانین مربوطه، اختتام جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به 1402/12/29 شرکت صنایع سرام آرا را با آرزوی توفیق و همچنین رشد و تعالی روز افزون برای شرکت، در ساعت ۱۱:۳۰ همان روز با ذکر صلوات بر محمّد و آل محمّد  اعلام نمود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی