شمانیوز
شما نیوز

حقوق بازنشستگان

خبر خوش برای بازنشستگان / جیب بازنشستگان پر پول میشود

خبر خوش برای بازنشستگان / جیب بازنشستگان پر پول میشود

روابط عمومی صندوق کشوری خبر های جدیدی درباره معوقات بازنشستگان اعلام کرده است.

به گزارش شمانیوز :حقوق بازنشستگان به عنوان پاداش و تأمین اقتصادی برای افرادی که از دوران کاری خود بازنشسته شده‌اند، ارائه می‌شود.این حقوق بازنشستگان بر اساس سابقه کار، حقوق دریافتی در دوران فعالیت و دیگر عوامل مرتبط تعیین می‌شود.حقوق بازنشستگان مهم برای تأمین نیازهای اساسی و ادامه زندگی با کیفیت افراد بازنشسته است و به عنوان یک حق اجتماعی مورد توجه و حمایت قرار می‌گیرد.

روابط عمومی صندوق کشوری اعلام کرده عدم واریز این مزایا به دلیل نداشتن اطلاعات کافی بوده است و اگر بازنشستگان مشمول باشند معوقات خود را با حقوق خردادماه دریافت خواهند کرد.

 حق اولاد و عائله‌مندیِ فروردین و اردیبهشت برای بازنشستگان کشوری واریز نشده است؛ این بازنشستگان می‌گویند علیرغم استحقاق و دارا بودن شرایط در سال جدید از این مزایای مزدی محروم مانده‌ایم.
این در حالیست که روابط عمومی صندوق کشوری اعلام کرده عدم واریز این مزایا به دلیل نداشتن اطلاعات کافی بوده است و اگر بازنشستگان مشمول باشند معوقات خود را با حقوق خردادماه دریافت خواهند کرد.

تعداد بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر شامل یک میلیون و ۷۲۰ هزار بازنشسته و حدود ۴۰۰ هزار موظف یا مستمری بگیر است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی