شمانیوز
شما نیوز

قیمت طلا

پیش بینی قیمت طلا و سکه و ارز برای پنجشنبه ۲۴ خردادماه

پیش بینی قیمت طلا و سکه و ارز برای پنجشنبه ۲۴ خردادماه

به نظر می‌رسد در صورتی که روند تقاضا خرید طلا و سکه افزایشی باشد، قیمت طلا و سکه نیز فعلا نوسانات صعودی اندکی را تجربه کند.

به گزارش شمانیوز: قیمت دلار در روز چهارشنبه اندکی عقب نشست. در همین حال قیمت طلای جهانی هم در مسیر نزولی بازگشایی شد و تا پایان معاملات بازار طلای ایران کاهشی بود.

با این حال روند قیمت‌ها در بازار طلا و سکه نوسانی و عموما افزایشی بود. سکه تمام بهار آزادی تنها سکه کاهشی بازار بود اما سکه امامی نیز در اغلب ساعت‌ها رشد داشت.دیگر قطعات سکه غیر از سکه گرمی نیز که در تمام ساعات معاملاتی ثابت ماند، مسیر صعودی را تجربه کردند.

قیمت سکه امامی روز چهارشنبه ۴۰ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان شد. سکه بهار آزادی ۳۶ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان شد و نیم‌سکه به ۲۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید.

قیمت ربع سکه نیز در کانال ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قرار گرفت و قیمت سکه گرمی در سطح ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ثابت ماند.

قیمت طلای ۱۸ عیار هم روز چهارشنبه رشد کرد و به سه میلیون و ۳۲۰ هزار تومان رسید. قیمت مثقال طلای ۱۸ عیار هم ۱۴ میلیون و ۳۸۱ هزار تومان شد.

گفتنی است قیمت اونس جهانی طلا تا لحظه تنظیم این گزارش ۲۳۳۱ دلار است.

پیش بینی قیمت طلا و سکه

قیمت طلا و سکه در بیشتر روزهای هفته اخیر کاهشی بوده است. بر همین اساس به نظر می‌رسد همین روند نزولی از سوی سرمایه‌گذاران و خریداران پلکانی به‌عنوان فرصت ورود شناسایی شده و تقاضا در بازار روز چهارشنبه را بالا برده است که به تبع آن، قیمت‌ها نیز افزایشی شدند.

بر همین اساس به نظر می‌رسد در صورتی که روند تقاضا افزایشی باشد، قیمت طلا و سکه نیز فعلا نوسانات صعودی اندکی را تجربه کند؛ با این تبصره که نگاه معامله‌گران باید به سمت قیمت دلار و قیمت اونس جهانی طلا دوخته شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی