شمانیوز
شما نیوز

تسهیلات قرض الحسنه

دریافت یک روزه وام 300 میلیونی / بدون سود و فورف وام 300 میلیونی بگیرید

دریافت یک روزه وام 300 میلیونی / بدون سود و فورف وام 300 میلیونی بگیرید

دریافت وام فوری یک روزه از بانک کشاورزی و ملی و شرایط وام ویژه ۳۰۰ میلیونی بدون سود بانک ملی و کشاورزی اعلام شد.

به گزارش شمانیوز : بانک ملی ایران در راستای حمایت از اقشار مختلف جامعه و ایجاد سهولت دسترسی عموم مردم برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه و با نرخ ۲ تا ۴ درصدی، اقدام به اجرای طرحی با نام«مهربانی ملی»کرده است که علاقمندان می توانند با مشارکت در این طرح تا سقف سه میلیارد ریال (۳۰۰ میلیون تومان) تسهیلات قرض الحسنه دریافت کنند.

بانک ملی ایران در راستای حمایت از اقشار مختلف جامعه و ایجاد سهولت دسترسی عموم مردم برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه و با نرخ ۲ تا ۴ درصدی، اقدام به اجرای طرحی با نام«مهربانی ملی»کرده است که علاقمندان می توانند با مشارکت در این طرح تا سقف سه میلیارد ریال (۳۰۰ میلیون تومان) تسهیلات قرض الحسنه دریافت کنند

گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این طرح که تا کنون با استقبال خوب قشرهای مختلف جامعه رو به رو شده است، علاقمندان می توانند پس از افتتاح حساب،به صورت غیرحضوری، آخرین نسخه اندروید، ios و PWA اپلیکیشن «بام» را از آدرس https://my.bmi.ir/landing نصب کرده و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

متقاضیان گرامی می توانند برای این کار پس از ورود به سامانه «بام» از قسمت «حساب» وارد «بخش افتتاح حساب» شوند و سپس گزینه نوع حساب (قرض الحسنه_مهربانی) را انتخاب کرده و فرآیند افتتاح حساب خود را تکمیل کنند.

متقاضیان گرامی برای ثبت درخواست وام مهربانی به صورت غیر حضوری و از طریق بام، نیاز دارند تا امضای دیجیتال خود در اپ اندروید و ios را فعالسازی کنند.

همچنین جهت ثبت درخواست، باید یک ماه از افتتاح حساب متقاضی گذشته باشد.

این تسهیلات پس از تکمیل فرآیند پیش بینی شده در طرح،در عرض ۴ ساعت به حساب مشتریان واریز می شود.

در این طرح تسهیلات قرض الحسنه با احتساب میانگین کارکرد حساب از یک تا ۱۲ ماه و تنها با یک ضامن معتبر پرداخت می شود.

بازپرداخت این تسهیلات نیز متغییر و تا سقف ۶۰ ماه در نظر گرفته شده است.

یکی از جذابیت های این طرح این است که امکان انتقال امتیاز آن به اعضای درجه یک خانواده وجود دارد و متقاضیان می توانند با مراجعه به شعب نسبت به این کار اقدام کنند.

شرایط وام طرح مهربانی بانک ملی

از شرایط وام ۳۰۰ میلیونی بانک ملی طرح مهربانی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

داشتن یک حساب قرض‌الحسنه در بانک ملی

از افتتاح حساب قرض‌الحسنه بین ۱ تا ۱۲ ماه گذشته باشد

ارائه یک ضامن رسمی

داشتن رتبه اعتبارسنجی مناسب (تعیین کننده این موضوع به شعب بانک بستگی دارد)

توجه: امتیاز این وام قابل انتقال است.

مبلغ وام طرح مهربانی بانک ملی چقدر است؟

همانطور که گفتیم وام طرح مهربان یکی از وام‌های قرض الحسنه است که مبلغ آن ۳۰۰ میلیون تومان است. البته توجه داشته باشید که سقف مبلغ این وام ۳۰۰ میلیون تومان است. یعنی شما می‌توانید مبلغ کمتری در این طرح دریافت کنید و این موضوع بسته به میزان و مدت سپرده گذاری شما می‌باشد.

وام طرح مهربانی چند درصد است؟

وام طرح مهربانی فاقد سود است و کارمزد آن ۲ و ۴ درصد است. تعیین‌کننده درصد این نوع وام، مقدار و مدت سپرده‌گذاری و همچنین شعب بانک ملی می‌باشد.

وام طرح مهربانی بانک ملی چند ساله است؟

همانطور که در جدول بالا مشاهده نمودید، مدت بازپرداخت در این وام متغییر است و سقف مدت بازپرداخت در آن ۶۰ ماه (۵ ساله) است.

نحوه درخواست وام طرح مهربانی

شما می‌توانید ثبت نام این وام را به صورت حضوری و غیرحضوری انجام دهید. برای ثبت نام به صورت غیر حضوری کافی است با در دست داشتن مدارک هویتی اعم از کارت ملی، شناسنامه، کدپستی، شماره موبایل همراه به شعب بانک مراجعه کنید و از کاربر بانک درخواست افتتاح حساب و یا درخواست وام طرح مهربانی را داشته باشید.

برای درخواست وام به صورت غیر حضوری کافی است وارد اپلیکیشن بام شوید و روی گزینه افتتاح حساب کلیک کنید.

سپس نوع حساب را انتخاب کنید. (باید گزینه: قرض‌الحسنه طرح نهال/ طرح مهربانی را انتخاب نمایید)

پس از انتخاب دکمه تایید، حساب شما افتتاح می‌شود.

پس از افتتاح حساب، درخواست شما ثبت می‌گردد.

این طرح امتیازی است و مشتریان، براساس میانگین کارکرد ۱ ماه تا ۱۲ ماه حساب خود، امکان دریافت این وام را دارند.

مشتریان و متقاضیان وام می توانند بر اساس جدول زیر با مراجعه به هریک از شعب بانک ملی ایران و یا از طریق سامانه بام به صورت غیر حضوری افتتاح حساب نموده و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

بر اساس موازین شرع مقدس اسلام، بانک برای پرداخت وام هیچ گونه شرط و تعهدی نداشته و متقابلاً از مشتریان محترم هم شرطی را نخواهد پذیرفت.

پرداخت وام بر اساس آیین نامه و ضوابط داخلی بانک می باشد.

نحوه دریافت وام قرض الحسنه 300 میلیون تومانی بانک کشاورزی با اقساط 9 میلیونی​

افرادی که در بانک کشاورزی سپرده قرض الحسنه دارند و مایل به دریافت تسهیلات از این مجموعه هستند، می‌توانند برای وام طرح «احسان» درخواست بدهند. سقف این تسهیلات 300 میلیون تومان بوده که بدون سود ارائه می‌شود.

 به نقل از رده، اشخاصی که شرایط دریافت وام طرح احسان را دارند باید ضامن رسمی داشته باشند. البته قبل از ارائه ضامن، لازم است که افراد متقاضی تسهیلات مذکور حداقل به مدت یکماه و حداکثر 12 ماه خواب سپرده ایجاد کنند. این طرح تسهیلاتی بدون کارمزد یا با کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد و هیچ نوع سودی ندارد. وام گیرندگانی که به دریافت این وام تمایل دارند، پس از گرفتن تسهیلات حداکثر طرف 36 ماه امکان تسویه اقساط را دارند. لازم به ذکر است افرادی که مایل به دریافت وام هستند بدهی معوق یا چک برگشتی نداشته باشند.

در صورتی که بانک مبلغ سقف تسهیلات را با کارمزد مذکور و مدت زمان بازپرداخت مشخص به فردی اعطا کند، میزان هر قسط برای وی 9 میلیون و 90 هزار و 909 تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات 24 میلیون تومان است. جمع رقم وام و سود آن نیز به 324 میلیون تومان می‌رسد.

چگونگی دریافت وام طرح احسان به صورت غیرحضوری

افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند، می‌توانند برای درخواست آن به صورت غیرحضوری اقدام کنند. در واقع ضمن مراجعه حضوری به شعب بانک کشاورزی برای افتتاح سپرده احسان این امکان وجود دارد که افراد از طریق اپلیکیشن خدمات غیرحضوری باران حساب مخصوص این طرح تسهیلاتی را باز کنند.

بانک کشاورزی علاوه بر تسهیلات مذکور، طرح‌های تسهیلاتی دیگری به نام‌های ویژه گندمکاران، طرح بانک کودک و نوجوان و بانوی ایرانی نیز دارد که به واجد شرایط‌ها ارائه می‌دهد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی