شمانیوز
شما نیوز

قیمت دلار | بازار دلار

پیش بینی قیمت دلار فردا ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

پیش بینی قیمت دلار فردا ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

قیمت دلار در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ نسبت به روز گذشته کاهش یافت و به ۵۸ هزار و ۷۰۰ تومان رسید.

به گزارش شمانیوز: گفتنی است قیمت درهم روز چهار‌شنبه تغییر نداشت و با رقم ۱۶ هزار و ۸۰ تومانی معامله شد. تتر با کاهش ۳۰۰ تومانی روی رقم ۵۹ هزار و ۱۰۰ تومانی معامله شد.

 

پوند انگلیس با رقم ۷۵ هزار و ۵۷۰ تومانی معامله شد و افزایش ۱۰۰ تومانی داشت. یورو نیز با افت ۵۰ تومانی روی رقم ۶۳ هزار ۷۴۰ تومانی ایستاد.شایان ذکر است اسکناس دلار روز چهارشنبه با رقم ۴۵ هزار و ۸۴۹ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۲ هزار و ۸۰۹ تومانی عرضه شد و تغییر قیمت نداشت.

 

پیش بینی قیمت دلار فردا

 

کارشناسان اقتصادی قیمت دلار را در هفته نیمه تعطیل جاری کم‌رمق و با نوسانات محدود می‌بینند. آن‌ها معتقدند هر زمان فضای انتخاباتی به سمت طیف میانه‌رو‌ها تمایل داشته باشد به سبب اعتقاد این گروه به مذاکرات برجام، روند دلار کاهشی می‌شود. آن‌ها می‌گویند در صورت پیروز شدن کاندیدای این طیف، دلار تا میانه کریدور پنجم نیز پایین خواهد آمد. از سوی دیگر روند دلار را در صورت انتخاب افراد رادیکال‌تر صعودی پیش بینی می‌کنند.

 

تحلیلگران اقتصادی درباره اخبار مربوط به آمدن ترامپ و نظرسنجی‌هایی که صورت می‌گیرد، می‌گویند تقویت موضوع بازگشت ترامپ را می‌توان از عوامل موثر، اما کوتاه‌مدت برای رفتار رنج دلار قلمداد کرد.

 

تکنیکالیست‌ها شکست سقف کریدور پنجم را به نشانه‌ای برای شکل‌گیری روند صعودی تعبیر می‌کنند. آن‌ها معتقدند در صورتی که این محدوده شکسته نشود فضای ساید برای دلار ادامه خواهد داشت و اگر خبر خوبی به بازار مخابره شود، مثلاً میانه‌رو‌ها برنده انتخابات شوند دلار در کریدور پنجم عقب‌نشینی خواهد کرد.

 

منبع: تجارت نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی