شمانیوز
شما نیوز

سهام عدالت

سهام عدالت این افراد واریز شد

سهام عدالت این افراد واریز شد

براساس اخبار منتشر شده ۱۴ شرکت سود جاری و مطالبات بیش از ۲۸۷ هزار سهامدار از طریق سجام واریز شده است.

به گزارش شمانیوز :سهام عدالت یک برنامه دولتی است که به منظور افزایش مالکیت عمومی در شرکت‌های بزرگ و استراتژیک کشور اجرا می‌شود.اهداف سهام عدالت شامل افزایش شفافیت، ارتقاء نظارت عمومی بر شرکت‌ها، افزایش مشارکت مردمی در اقتصاد و توزیع عادلانه ثروت ملی می‌باشد.

۱۴ شرکت سود جاری و مطالبات بیش از ۲۸۷ هزار سهامدار که شامل یک هزار و ۱۶۴ میلیارد تومان می شود را در هفته سوم خرداد ماه سال جاری، از طریق اطلاعات سامانه سجام به حساب سرمایه گذاران واریز کردند.

جزییات واریز سود سهامداران در هفته سوم خرداد ماه سال جاری حاکی از آن است که ۱۴ ناشر سود جاری، سنواتی و حق تقدم ۲۸۷ هزار و ۱۱۱ سهامدار را که شامل یک هزار و ۱۶۴ میلیارد تومان می‌شود به حساب سجامی سرمایه گذاران واریز کردند.

واریز سود جاری ۱۱ ناشر

این گزارش می‌افزاید: در هفته سوم خرداد ماه امسال، ۱۱ شرکت «هتل ‌بین‌المللی ‌پارسیان‌ کوثر اصفهان، سیمان‌ صوفیان، تامین ‌سرمایه‌ کیمیا، صندوق ‌س. املاک ‌و مستغلات ‌نیک ‌رای، اتمسفر، سیمان‌ساوه، سرمایه‌گذاری‌ آتیه‌ دماوند، کارت ‌اعتباری ‌ایران‌کیش، ‌گلدیران، تامین‌سرمایه ‌لوتوس‌ پارسیان‌ و سیمان‌ ارومیه» سود جاری ۲۵۶ هزار و ۴۵۹ سهامدار که شامل یک هزار و ۳۰ میلیارد تومان می‌شود به حساب آنها در سامانه سجام واریز شد.

واریز سود سنواتی ۳ ناشر

گفتنی است: در این بازه زمانی، ۳ ناشر «بیمه‌پاسارگاد، سرمایه‌گذاری‌لقمان‌ و سنگ‌آهن‌گهرزمین» سود سنواتی و حق تقدم ۳۰ هزار و ۶۵۲ سهامدار که شامل ۱۳۳ میلیارد و ۹۳۷ میلیون تومان می‌شود را توسط سپرده‌گذاری مرکزی پرداخت کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی