شمانیوز
شما نیوز

کالابرگ

خبر جدید وزیر کار درباره کالابرگ / چه زمانی کالابرگ واریز می شود؟

خبر جدید وزیر کار درباره کالابرگ / چه زمانی کالابرگ واریز می شود؟

طرح کالابرگ الکترونیکی که سال گذشته اجرای موفق داشته است ،این روزه یک خبر پر بازدید است. در ادامه جزییاتی درباره اجرای مجدد طرح کالابرگ را میخوانید.

به گزارش شمانیوز :کالابرگ ،یا سبد کالا یا همان کوپن است. سال گذشته طرح کالابرگ الکترونیکی در سه ماه متوالی صورت اجرایی شد. طرح کالابرگ بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است. گمانه زنی هایی برای تمدید طرح کالابرگ الکترونیک وجود دارد.

درحالی پرداخت و توزیع کالابرگ الکترونیک به عنوان یکی از مهم‌ترین سیاست‌های دولت و مجلس در دستور کار قرار گرفته است که کارشناسان نسبت به کسری منابع این سیاست‌ هشدار جدی می‌دهند. گزارش‌های کارشناسی اعتقاد دارند تعداد بالای افرادی که مشمول این طرح کالابرگ الکترونیک حمایتی هستند نشان می‌دهد این طرح کالابرگ الکترونیک به شکل سخاوتمندانه‌ای اجرایی شده است. این در حالی است که در صورت بروز کسری، با تشدید تورم اثر طرح‌های حمایتی خنثی خواهد شد.

مرتضوی، وزیر کار گفت: دولت مصمم است طرح کالابرگ را ادامه دهد و به‌دنبال منابع آن هستیم.
مرتضوی گفت: تقریبا نزدیک به ۶۰ میلیون نفر را به صورت ماهانه ترتیبی اتخاذ کردیم تا بتوانند از کالابرگ استفاده کنند. موفقیت بالای ۸۵ درصدی داشتیم. دنبال منابعش هستیم. دولت متعهد است که کالابرگ الکترونیکی را ادامه بدهد.

بر این اساس زمان واریز کالابرگ خرداد و تیر ۱۴۰۳ هنوز مشخص نیست.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی