شمانیوز
شما نیوز

معرفی محصولات متنوع رامک در جشنواره پنیر برج میلاد تهران

معرفی محصولات متنوع رامک در جشنواره پنیر برج میلاد تهران

قائم مقام شرکت فراورده های لبنی رامک از معرفی محصولات متنوع و جدید این شرکت در نخستین جشنواره پنیر ایران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما، دکتر مهدی حجازی در حاشیه برگزاری این جشنواره که از امروز به مدت ۶ روز در برج میلاد تهران در حال برگزاری است، ضمن بیان این خبر گفت: با توجه به این که سرانه مصرف لبنیات در ایران کمتر از نصف استاندارد جهانی است یعنی 160 کیلوگرم سرانه مصرف جهانی است، مهم ترین هدف ما از حضور در این جشنواره کمک به ارتقای سرانه مصرف لبنیات بخصوص پنیر است.

پنیر رامک

وی یادآور شد: متاسفانه سرانه مصرف پنیر طی سالیان اخیر به دلیل تورم و افزایش قیمت ها به‌ کمتر از ۶ کیلوگرم رسیده، این در حالی است که این رقم در دنیا نزدیک به ۳۰ کیلوگرم است.

به گفته دکتر حجازی، بحث فرهنگ سازی و آشنایی با انواع پنیر و استفاده از پنیر به عنوان غذای کامل که دارای ارزش غذایی بالایی از نظر کلسیم و پروتئین است یکی دیگر از مهم ترین اهداف ما برای حضور در این جشنواره است.

وی یادآور شد: در شرکت فراورده های لبنی رامک بالغ بر ۴۰ محصول پنیر تولید می شود که بابت دو نوع آن ثبت اختراع داریم که یکی از آن ها دو برابر نسبت به پنیرهای لبنه و خامه ای دارای پروتئین و کلسیم بیشتری است.

قائم مقام شرکت فراورده های لبنی رامک اظهار داشت: بخش تحقیق و توسعه ما توانست با اهتمام ویژه ای به نتیجه مطلوب برای تولید پنیر خاص ۲ژو برسد به طوری که پنیر بسیار مناسبی برای کودکان و سالمندان است و با وجود دو برابر شدن کلسیم، چربی کمتری نیز دارد.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از محصولات منحصربفرد ما پنیر شیرازی است که نمک کمتری داشته و بافت بسیار مناسبی دارد.

وی در پاسخ به سهم بازار رامک در کشور گفت: در جنوب کشور با توجه به خواستگاه رامک، سهم بازار 15 درصدی داریم اما در مجموع در کشور 6 درصد سهم بازار را به خود اختصاص داده ایم.

بر پایه این گزارش، امید حسینی، سرپرست تبلیغات رامک درگیر کردن نسل جوان به معرفی محصولات از طریق بازی را یکی از برنامه های متنوع رامک عنوان کرد و گفت که در این جشنواره برنامه های ویژه ای خواهیم داشت.

وی افزود: محصولات جدیدی در این نمایشگاه معرفی خواهیم کرد که با توجه به حضور نسل جدید قطعا با استقبال خوبی مواجه خواهد شد.

پنیر رامک

 به گفته حسینی پنیر شیرازی یکی از پنیرهای متفاوت رامک است، در خصوص این‌محصول به برخی کشورها صادرات داشتیم اما بازار داخل بیشتر پذیرای این محصول خاص است، بنابراین هدف اصلی عرضه محصول بازار داخل است.

به گفته سرپرست تبلیغات در این جشنواره پنیرهای مدادی و‌گیس‌بافت رامک را معرفی خواهیم کرد که به زودی پس از این نمایشگاه، به صورت گسترده به عرضه عمومی آن خواهیم پرداخت.

پنیر رامک

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی