شمانیوز

مدیرعامل بانک ایران زمین طی احکام جداگانه ای هادی قدیمی را به سمت معاونت برنامه ریزی، استراتژیک و سازمان و علیرضا پویان شاد را به سمت معاونت عملیات بانکی منصوب کرد.

عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین با برشمردن اهمیت حوزه منابع انسانی در پیشبرد اهداف بانک اظهار کرد: استنباط من این است که جناب آقای قدیمی با توجه به اینکه از نیروهای جوان و با سابقه در بانک هستند و شناخت و تجربیات بسیار خوبی دارند، می‌توانند در مسئولیت جدید نیز موفق عمل کنند.
پورسعید با تقدیر و تشکر از قدیمی که پیش از این در سمت معاونت عملیات بانکی در بانک ایران زمین مشغول به فعالیت بود، ابراز امیدواری کرد در سمت جدید نیز همچون گذشته با تلاش و هماهنگی با سایر بخش‌ها روند حرکتی بانک را تسریع کند.
هادی قدیمی در ادامه افزود: اعتقاد من اینست که معاونت عملیات بانکی به تنهایی نمی تواند کاری را انجام دهد، اگر اتفاقات خوبی در سال گذشته افتاده تلاش همه معاونت ها و مدیران در ستاد مرکزی و همه مدیران استانی بوده است که جا دارد تشکر ویژه ای را از این عزیزان داشته باشم.
وی در خصوص حکم جدید خود به عنوان معاونت برنامه ریزی، استراتژیک و سازمان گفت: از حضور در این معاونت بسیار خرسندم زیرا اعتقاد دارم معاونت منابع انسانی محلی است که می تواند تحولی را در سازمان ایجاد کند، در حقیقت این معاونت به عنوان فکر و مغز سازمان عمل می‌کند، که باید تقویت شود.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied