شمانیوز

بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای تحقق بند ۴ اولویت های ۱۸ گانه ابلاغی رئیس جمهور به وزیر اقتصاد و با هدف معرفی خدمات و طرح های تسهیلاتی خود، برای پیشبرد پروژه های آب و فاضلاب و کمک به ارتقای محیط زیست کشور، در سومین جشنواره توانمندی های بهره برداری و نگهداری در صنعت آب و فاضلاب کشور شرکت کرد.

به گزارش شمانیوز: سومین جشنواره توانمندی هاي بهره برداري و نگهداري در صنعت آب و فاضلاب کشور، با هدف معرفي توانمندي ها و توليدات داخلي، تبادل دستاوردهاي علمي و فني و ارج نهادن به تلاش دست اندرکاران بخش بهره برداري در صنعت آب و فاضلاب­ کشور از ۱۵ ارديبهشت در محل سالن ملل نمايشگاه هاي بين المللي شهر آفتاب برگزار شد.

محورهای این جشنواره مدیریت شرايط بحران و اضطراري ، مديريت تقاضا و مصرف آب، کيفيت آب و فاضلاب، تاب آوري تاسيسات آب و فاضلاب، مديريت هوشمند تاسيسات و شبکه توزيع آب و سرمايه گذاري و مديريت دارايي هاي فيزيکي است.

در این جشنواره که نمایندگانی از آلمان، اسپانیا، هلند، ژاپن، سوئد، انگليس و انجمن هاي مختلف بين المللي­­ حضور دارند کارشناسان بانک قرض الحسنه مهر ايران نيز با ايجاد غرفه اي در کنار ساير شركت كنندگان به ارائه راهنمايي هاي لازم به متقاضيان در خصوص طرح ها و تسهيلات بانك قرض الحسنه مهر ايران اقدام كردند. همچنین، دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ايران نيز، در مراسم اختتاميه اين جشنواره که با حضور مسئولين كشوري در محل شهر آفتاب برگزار مي شود، اقدامات موثر صورت گرفته براي تحقق مسئوليت هاي اجتماعي خود در سال گذشته و برنامه هاي اجرايي سال ۱۳۹۷ را تبيين و تشريح خواهد كرد.

شایان ذکر است که این بانک در راستای مسئولیت هاي اجتماعي خود و تحقق بند ۴ اولويت هاي عمومي ابلاغي رئيس جمهور به وزير اقتصاد مبني بر «توجه به حفاظت از محيط زيست در برنامه ريزي ها و سياستگذاري ها» و نيز اصل پنجاهم قانون اساسي مبني بر «حفاظت از محيط زيست» و براي کمك به پيشبرد پروژه هاي آب رساني و اجراي برنامه هاي احداث سيستم بازچرخاني فاضلاب، تفاهم نامه هاي متعددي را با شركت آب و فاضلاب استان هاي اصفهان و فارس امضا نموده كه بر اساس آن اين طرح به صورت پايلوت در نجف آباد اصفهان اجرا مي شود و همچنين بيش از ۳۶ هزار نفر از متقاضيان خريد انشعاب فاضلاب در شهر شيراز بهره مند خواهند شد.

منبع: روابط عمومی بانک مهر ایران

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied