کد خبر : 881930

علی‌بابا بزرگترین و معتبرترین وبسایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس در کشور است که در سال ۱۳۹۳ و با شعار تجربه شایسته سفر کار خود را آغاز کرد.

علی‌بابا بزرگترین و معتبرترین وبسایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس در کشور است که در سال ۱۳۹۳ و با شعار تجربه شایسته سفر کار خود را آغاز کرد. فروش بلیط هواپیما برای پرواز‌های داخلی اولین خدمتی بود که علی‌بابا به مشتریان عرضه کرد و پس از مدت کوتاهی، بلیط هواپیمای خارجی، بلیط قطار و بلیط اتوبوس هم به سبد محصولات آن اضافه شد.
خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس به کاربران کمک می‌کند تا در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. سایت علی‌بابا این افتخار را دارد که در راستای رفاه حال همراهان خود، ۱۰۰ درصد پرواز‌های تمامی خطوط هواپیمایی داخلی، شامل پرواز‌های سیستمی و پرواز‌های چارتر را به مشتری ارائه می‌دهد. همچنین با عقد قرارداد همکاری با ۱۵ ایرلاین خارجی توانسته فهرست کاملی از پرواز‌های بین‌المللی را به مشتریان خود ارائه کند.
برای بلیط هواپیمای خارجی، تقویم قیمتی روی سایت قرار گرفته تا مشتریان بتوانند با جست‌و‌جو در آن، با توجه به زمان سفر خود بهترین و مناسب‌ترین قیمت بلیط هواپیما را پیدا کنند.
در زمینه خرید بلیط چارتر، علی‌بابا مطمئن‌ترین گزینه است؛ چرا که برای پرواز‌های داخلی با بهترین چارترکننده‌ها قرارداد دارد و استرداد آنلاین پرواز‌های کنسل شده را تضمین می‌کند. با اضافه شدن پرواز‌های خارجی علی‌بابا، همین امتیازات هنگام خرید بلیط هواپیما برای سفر‌های خارجی نیز در اختیار کلیه مسافران خواهد بود.
علی‌بابا سامانه پیشرو در زمینه خرید بلیط قطار است. بلیط همه مسیر‌ها از همه شرکت‌های ریلی در سایت علی‌بابا موجود است تا کاربران بتوانند قیمت و امکانات قطار‌ها را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنند.در علی‌بابا امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس در تمام مسیر‌های داخل کشور فراهم شده است. هنگام خرید از علی‌بابا می‌توانید قیمت‌ها و امکانات ناوگان شرکت‌های مختلف اتوبوسرانی را با هم مقایسه و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.
با علی‌بابا همیشه بهترین‌ها را خواهید داشت و تجربه شایسته سفر را لمس خواهید کرد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • علیرضا

    خیلی الی فقط بعضی وقتها گیر داره ولی خیلی عالی عالی عالی عالی است

  • صادق ثاقبی هریس

    عالی

  • نادر

    خواهش میکنم ازتون خیلی هزینه اشتباه در روز جهت خرید بیلیط ها میشه و برگشتی داده نمیشه خواهش میکنم از برنامه خرید بلیط هاتونو کاری کنید اگر کد ملی شماره باسبورتی اشتباه بود سایت تایید نزنه و بیلیط لقوی وجود داشته باشه