کد خبر : 882439

افراد جامانده از بسته حمایتی دولت و آن‌هایی که مشمول این طرح بوده، ولی نتوانسته اند بسته حمایتی خود را دریافت کنند می‌توانند با شماره ۹ الی ۶۶۷۰۲۰۰۱ سازمان بهزیستی کشور تماس بگیرند.

افراد جامانده از بسته حمایتی دولت و آن‌هایی که مشمول این طرح بوده، ولی نتوانسته اند بسته حمایتی خود را دریافت کنند می‌توانند با شماره ۹ الی ۶۶۷۰۲۰۰۱ سازمان بهزیستی کشور تماس بگیرند. پس از این تماس، مددکاران بهزیستی مشمولان را به سامانه وزارت رفاه ارجاع می‌دهند. همچنین جاماندگان طرح بسته‌های حمایتی می‌توانند با شماره ۶۳۴۶۸۸۸۸ تماس بگیرند. این شماره ویژه اعطای سبد کالا در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، اما از زمانی که طرح بسته‌های حمایتی آغاز شده، جوابگوی سوالات مردم است و مشمولان طرح بسته حمایتی را راهنمایی می‌کند. هنوز سامانه‌ای که قرار بوده در وزارت رفاه به این منظور راه اندازی شود، بارگذاری نشده، اما این شماره تماس فعلا جوابگو خواهد بود. این شماره تماس تاکنون جوابگوی مشمولان دریافت «سبد کالا» بوده که مختص مددجویان بهزیستی، کمیته امداد و مناطق زلزله زده است. راه دیگر این است که افرادی که به دلایلی از این لیست جا مانده‌اند با مراجعه به سایت سازمان بهزیستی کشور که راه اندازی شده، در آزمون وسع شرکت کنند که در اسرع وقت به تقاضای آن‌ها رسیدگی و اگر واجد دریافت باشند این بسته‌های حمایتی به آن‌ها نیز تعلق می‌گیرد.
*************************************************************
بیشتر بخوانید:
*****************************************************************
بررسی‌ها نشان می‌دهد توزیع بسته حمایتی دولت به حساب یارانه افراد آغاز شده و تا کنون افراد تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، کارمندان دولت مانند کارمندان وزارت آموزش و پرورش و برخی از افرادی که یارانه دریافت می‌کنند، کارت یارانه آن‌ها شارژ شده است و باقی افراد نیز به زودی شارژ خواهند شد. براساس آخرین اطلاعات بدست آمده، بسته حمایتی کارگران از روز گذشته آغاز شده است. همچنین بسته حمایتی بازنشستگان و کارمندان واریز شده است و آن دسته از بازنشستگانی که هنوز بسته رفاهی خود را دریافت نکرده اند طی ۲ تا ۳ روز آینده با حقوق آذرماه به حسابشان واریز خواهد شد. محمد شریعتمداری وزیر رفاه نیز در آخرین اظهارنظر خود در مورد توزیع سبد حمایتی دولت گفته است: سبد کالا کارمندان توزیع و تمام شد، آموزش و پرورش گرفته است دیگر وزارتخانه‌ها تک به تک با تایید ذی حسابان دریافت می‌کنند و برای تمام مددجویان بهزیستی وکمیته امداد و پشت نوبتی‌ها اقدام شده است. وی گفته در ادامه گروه سوم کسانی دیگر مثل رانندگان و کارگران ساختمانی هستند که حقوق زیر ۳میلیون دارند که به تدریج در گروه‌های مختلف ساماندهی شدند. شریعتمداری همچنین از شروع نوبت دوم سازمان‌های حمایتی مثل بهزیستی و کمیته امداد خبر داده و در مورد آن‌هایی که بیمه نیستند و در گروه‌های مشمول قرار ندارند نیز گفته است: بخش غالبی از مردم بیمه اند، اما آن‌هایی که بیمه نیستند به تمام مراکز امداد و بهزیستی بعد از اتمام این مرحله اعلام می‌کنیم که برای ثبت نام تقاضایشان اقدام کنند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • خانوم اصغری

    ما نه سهام عدالت داریم نه سبد کالا هر مو قع مراجعه کردیم مسولان گفتند فعلا نوبت شما نیست

  • حسین کارگر

    سلام.نه سهام عدالت ونه سبدکالادارم .درامدم هم زیریک میلیون درماه