شمانیوز

قائم مقام و مشاور ارشد اجرایی ایمیدرو:

قائم مقام و مشاور ارشد اجرایی ایمیدرو گفت: نزدیک به 3.5 میلیارد دلار طرح را با دستور وزیر مورد پیگیری قرار دادیم که تا پایان سال به بهره برداری برسند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو): عباس نعیمی با بیان این مطلب، افزود: با بهره برداری از این طرح ها نزدیک به 40 تا 50 هزار شغل ایجاد می شود.

وی در خصوص اکتشافات انجام شده در کشور نیز تصریح کرد: کل اکتشافات انجام شده تاکنون 270 هزار کیلومتر خطی بوده است، اما می خواهیم در سال 1398 نزدیک به 300 هزار کیلومتر اکتشاف خطی داشته باشیم که این رقم بیش از کل اکتشافات انجام شده است و این برنامه در راستای دستورات وزیر صنعت معدن و تجارت و فرمایشات مقام معظم رهبری است.

نمایشگاه تقاضا محور

قائم مقام و مشاور ارشد اجرایی ایمیدرو در خصوص نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید، نیز گفت: این نمایشگاه اولین نمایشگاهی است که حالت تقاضا محور دارد و عرضه محور نیست و ما نیاز خود را تقاضا می کنیم تا افراد و شرکت های نخبه و دانش بنیان آن را تهیه کنند.

نعیمی با بیان اینکه ایدرو و شرکت های خودروسازی از این نمایشگاه می توانند بهترین بهره را ببرند، اضافه کرد: ایمیدرو نیز در کنار دیگر شرکت کنندگان در این نمایشگاه حضوری فعال دارد و در شرکت‌های معدنی و معادن سعی کردیم در سال رونق تولید بیشتر از پارسال کار کنیم و در مواردی که به ساخت داخل نیازمند هستیم، برنامه هایی داریم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه