شمانیوز

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد:

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد بااشاره به حمایت از تولیدکنندگان داخلی در سال "رونق تولید" گفت: سیاست های پازارگاد همواره بر این است که از تولیدات داخلی حمایت کنیم و در همین راستا تهیه و خرید محصولاتی نمونه داخلی دارند از شرکتهای تولید کننده داخلی در الویت است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی هلدینگ خلیج فارس: مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد به بهانه گرامیداشت روز بهزیستی و تامین اجتماعی و در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی به ویژه تولید کنندگان منطقه ای روز سه شنبه 25 تیرماه با تعدادی ازمدیران دولتی، خصوصی و تولید کنندگان و صاحبان صنایع استان، دیدار و گفت و گو کرد.

ابراهیم یاسری در این جلسه با تاکید براینکه به ا ین سطح از توانایی و توانمندی شرکت های داخلی افتخار می کنیم، ادامه داد: در راستای حسن همجواری و حقوق همسایگی قصد داریم در رونق اقتصاد منطقه ای نیز موثرتر عمل کنیم.

وی با اشاره به دستاوردهای بسیار ارزشمند و قابل رقابت محصولات داخلی، افزود: زمانی در جنگ تحمیلی و تحریم های مستقیم دشمن قرار داشتیم و با تکیه بر توانایی داخلی و توان مهندسی و علمی هموطنان توانستیم از این فشار دشمن سربلند بیرون بیاییم.

به گفته مدیرعامل پازارگاد، امروزه با فشار مستقیم دشمن و ایجاد جنگ اقتصادی بر علیه کشور همچنان شاهد بروز اتفاقات خوبی در کشور هستیم که یکی از این اتفاقات رقابتی شدن سطح تولیدات داخلی با تولیدات خارجی و وارداتی است.

 یاسری با تاکید براینکه قصد همکاری با دانش آفرینان و صاحبان صنایع استانی و منطقه ای را داریم، گفت: در همین راستا تاکیدات لازم را به همکاران خود در تامین و تدارکات کالا داشته ام.

همچنین خضر خلیلی دبیر انجمن صنایع استان بوشهر از دیدگاه یاسری در راستای حمایت از صنایع داخلی تشکر کرد و گفت: صنایع داخلی به ویژه صنایع استانی نیاز به حمایت های جدی تهیه کنندگان و مصرف کنندگان دارند.

به گفته او حمایت از تولیدکنندگان برای منطقه ارزشمند است و این عمل می تواند به انگیزه های هر یک از صاحبان صنایع بیافزاید.

گفتنی است ،این نشست اولین نشست تخصصی در سال های اخیر بین مدیرعامل شرکت پازارگاد و مدیران دولتی و خصوصی صنایع و صاحبان مشاغل استان بود که در سالن جلسات شرکت پازارگاد برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه