شمانیوز

در آیین معرفی برگزیدگان جشنواره فاوا:

در آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت مخابرات ایران به عنوان خریدار برتر محصولات ایرانی در محور توسعه کسب و کار معرفی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در آیین معرفی برگزیدگان هشتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات و جایزه ملی کیفیت، شرکت مخابرات ایران موفق به کسب رتبه خریدار برتر محصولات ایرانی در محور توسعه کسب و کار شد.

 

بر اساس این گزارش، از اهداف این جشنواره ، ایجاد فضای رقابتی سالم و با شور و نشاط، شناسایی و حمایت از نخبگان و استعدادهای برتر، فرهنگ سازی و ایجاد فضای تعامل و همکاری فعالان حوزه ارتباطات و شناسایی و حمایت از بخش خصوصی برتر حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است که برگزیدگان پس از فرآیند ارزیابی معرفی شدند.

 

این جشنواره، در ۶ محور استارتاپ برتر در حوزه ICT ، دستگاه برتر در ارائه خدمات الکترونیکی ، توسعه کسب و کار در حوزه فاوا ، پژوهش های منتهی به فناوری ، شرکت های برتر IT در توسعه اقتصادی و فناوری فضایی و خدمات فضا پایه برگزارش د که شرکت مخابرات ایران  موفق به کسب رتبه خریدار برتر محصولات ایرانی شد.

 

 آیین اختتامیه هشتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات(فاوا) با شعار "فناوری اطلاعات و ارتباطات، پیشران تحول اقتصاد دیجیتال" امروز، شنبه، ۲۹ تیرماه ۱۳۹۸ با حضور مهندس جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، خانم فیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد، مهندس سید مجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مدیران بنگاه های اقتصادی حوزه ICT در سالن همایش های نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه