شمانیوز

در حاشیه اجلاس چهار جانبه بین المللی وزرای ارتباطات

مهندس حمید فتاحی معاون وزیر،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با وزرای ارتباطات روسیه،آذربایجان،قطر و ترکیه برای گسترش همکاری های منطقه ای دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت؛ در این دیدار که در حاشیه اجلاس و با هدف همکاری چند جانبه در حوزه فناوری اطلاعات برگزار شد ، ضمن بررسی گسترش زمینه های همکاری ، فتاحی در خصوص موضوع ارتباطات بین الملل، گسترش شبکه فیبرنوری، تجهیزات شبکه انتقال و بهبود کیفیت سرویس های ارتباطی گفتگو کرد.

 

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در این دیدار بر ایجاد بازار منطقه‌ای در حوزه فناوری اطلاعات و کسب سهم منطقه‌ای مناسب در آینده اقتصاد دیجیتال تاکید کرد .

 

پیگیری ایجاد یک مرکز حمایت از نوآوری و خلاقیت‌های کسب‌وکارهای نو که سال گذشته در حاشیه نمایشگاه باکوتل توافق شده بود از دیگر موارد مطرح شده این دیدار بود .

 

وی با اشاره به توسعه کسب‌وکارهای منطقه ای حوزه ICT نظیر ارتباطات بین‌الملل و فیبرهای نوری بین کشورها گفت : می بایستی شرایط را به گونه ای تسهیل کنیم که بخش‌های خصوصی بتوانند راحت تر با یکدیگر تعامل داشته باشند.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه