شمانیوز

رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از غرفه پست بانک ایران در نمایشگاه الکامپ ضمن تقدیر از عملکرد این بانک در پرداخت سود سهام عدالت به روستاییان و مناطق دور افتاده و همچنین تامین مالی طرح های اشتغالزایی گفت: دولتی ماندن پست بانک ایران برای خدمت به مناطق کم برخوردار ضروری است.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، رحمانی، خدمت رسانی به اقشار محروم را یکی از ارکان نظام اسلامی دانست و گفت: استمرار خدمات ارزشمند پست بانک نیازمند حمایت دولت و مجلس شورای اسلامی است و اهمیت این خدمات برای مردم و مسئولان روشن ومحرز شده است.

 

همچنین سید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش نیز در بازدید از غرفه پست بانک، حضور 6 هزار باجه بانکی در روستاها را ارزشمند خواند و بر لزوم شناسایی راهکارهای استفاده از این ظرفیت در پیشبرد اهداف وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد.

 

گفتنی است: در سومین روز از برگزاری نمایشگاه تعدادی از مسئولان سازمان ها و نهادها از جمله دکتر انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ضمن حضور در غرفه پست بانک از نقش موثر این بانک در خدمت رسانی به مردم و رونق اقتصاد کشور تقدیر کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه