شمانیوز

حضور فعال بیمه ایران در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ

شرکت سهامی بیمه ایران در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) حضوری فعال وگسترده همراه با فروش آنلاین بیمه نامه و خدمات متمایز دارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، براساس اعلام‌معاونت فنی بیمه ایران، تمامی بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می توانند انواع بیمه نامه های زندگی و غیرزندگی موردنیاز خود را بصورت آنلاین از غرفه الکترونیکی بیمه ایران خریداری نمایند.

 

همچنین برای تعدادی از بیمه نامه ها مانند بیمه بدنه،آتش سوزی و مسئولیت تخفیفات ویژه ای در این مکان تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۳۰ تیر در نظرگرفته شده است. برای ارج نهادن به جایگاه فعالان عرصه الکترونیک،کامپیوتر و تجارت الکترونیک و بازدیدکنندگان محترم، دو واحد تیم خسارت سیار اتومبیل نیز تا پایان مدت نمایشگاه نسبت به ارزیابی و رسیدگی به خسارتهای احتمالی در نمایشگاه مستقر گردیده اند.

 

بیست وپنجمین نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران و بزرگترین رویداد فناوری کشور است که با شعار راهبردی "آینده بهتر" تا سی تیر ماه از ساعت 10 الی 18 پذیرای علاقمندان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه