شمانیوز

دکتر چایچی: یکی از اهداف مهم بیمه حکمت در سال جاری ارائه خدمات متنوع به مشتریان فعلی خود و جذب مشتریان جدید است

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه حکمت، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه حکمت (سهامی عام) ، روز پنجشنبه مورخ 98/04/27 با حضور 51/67 درصد از نمایندگان سهامداران حقوقی و حقیقی در محل سالن سروناز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

 

این مجمع به ریاست دکتر اکبر غفرالهی به عنوان رئیس مجمع، جناب آقایان عیسی عباسی، علیرضا هاشمی و مهران حدادی به ترتیب به عنوان ناظرین و منشی هیات رئیسه مجمع انتخاب شدند.

 

بر این اساس مجمع مذکور با حضور جناب آقایان دکتر عباس عسکرزاده رئیس هیات مدیره، دکتر غلامحسین چایچی مدیر عامل بیمه حکمت و نمایندگان بیمه مرکزی، سازمان حسابرسی، سازمان بورس و اوراق و دیگر سهامداران حقیقی راس ساعت 9 صبح تشکیل شد.

 

گفتنی است، پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش کلیپ عملکرد یکساله بیمه حکمت، دستور جلسه از سوی رئیس مجمع برای حاضرین قرائت شد که عبارت است از: استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت های مالی ، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره، تعیین پاداش هیات مدیره و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالانه است.

 

سپس گزارش عملکرد هیات مدیره بیمه حکمت توسط مدیرعامل به صورت گزارش مصور به مجمع ارائه شد و حاضرین جلسه از صورت های مالی و فعالیت های شرکت در سال مالی منتهی به 29 اسفند 1397 آگاهی یافتند.

 

همچنین گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت و سپس سهامداران محترم پرسش های خود را در زمینه های مختلف مطرح نمودند و دکتر غلامحسین چایچی به سوالات سهامداران پاسخ دادند.

 

در ادامه دکتر چایچی مدیرعامل بیمه حکمت ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های سهامداران حقیقی و حقوقی و تلاش های شبانه روزی کارکنان بیمه حکمت، گزارشی از عملکرد یکساله این بیمه را بیان نمود.

 

دکتر چایچی افزود: حضور هوشمندانه در بازار هدف و طراحی محصولات متنوع بیمه‌ای برای پاسخگویی به تقاضای این بازار یکی دیگر از برنامه های اجرا شده بیمه حکمت در سال 97 بود.

 

مدیر عامل بیمه حکمت از افتتاح و بهره برداری 9 شعبه در سطح کشور در سال گذشته گفت و بیان داشت: به بیش از 140 نماینده فعال در سراسر کشور نیز مجوز نمایندگی اعطا شد و مرکز پاسخگویی به مشتریان این بیمه در جهت دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات راه اندازی گردید.

 

عضو هیات مدیره بیمه حکمت با اشاره به ارائه طرح های مناسب جهت فروش بیمه های زندگی در بیمه های سهامداری در سال 97 از بهبود ترکیب پرتفوی شرکت با تحلیل ریسک منطقی گفت و افزود: بروزرسانی خسارات معوق در دوره های 3 ماه، برگزاری جلسات کمیته جذب به منظور استخدام نیروهای ماهر، تهیه و تنظیم صورت های مالی در مقاطع زمانی 3 ماهه بر اساس الزامات سازمان بورس، طراحی و پیاده سازی سامانه الکترونیکی و حق بیمه از طریق وب سایت شرکت و استقرار زیر ساخت های آموزش سامانه آموزش مجازی کارکنان و نمایندگان از دیگر اقدامات مهم شرکت در سال گذشته می باشد.

 

وی در سخنان خود به اجرای کمپین تبلیغاتی شرکت در سطح کشور اشاره کرد و عنوان داشت: با را اندازی فضای مجازی و برگزاری مسابقات جذاب بیمه ای توانستیم بر مخاطبین خود بیافزائیم و مهم تر اینکه در ترویج بیمه زندگی در جامعه نقش موثر و مفیدی را ایفا نمائیم.

 

دکتر چایچی از کمک رسانی شرکت به سیل زدگان و حضور به موقع شعب مربوطه در مناطق سیل زده گفت و در ادامه برنامه های آتی بیمه حکمت را برای سهامداران برشمرد.

 

مدیر عامل بیمه حکمت با بیان اینکه جذب نیروی متخصص و کارآمد و برگزاری دوره های آموزشی حضوری و الکترونیکی جهت ارتقاء سطح دانش فنی بیمه ای کارکنان و کارشناسان از مهمات برنامه های پیش روی ماست، ادامه داد: توسعه زیر ساخت های مناسب در حوزه نرم افزاری و سخت افزاری، حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید با ارائه مطلوب و مناسب خدمات بیمه ای مخصوصا در بازار هدف و ترویج بیمه زندگی در جامعه از دیگر اقدامات مهمی است که باید در سال جاری به ثمر نشیند.

 

عضو هیات مدیره بیمه حکمت به علت کاهش سود سهام سهامداران اشاره کرد و بیان داشت: این کاهش سود بخاطر عدم پرداخت مطالبات این بیمه از شرکت سایپا بود که متاسفانه  این شرکت دولتی نتوانست در سال گذشته به تعهدات خود عمل کند.

 

دکتر چایچی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و معاون نظارتش دکتر امینی و دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران افزود: این بزرگواران اقدامات مهمی را برای بازگرداندن مطالبات شرکت های بیمه ای از شرکت سایپا انجام دادند و کماکان به جد پیگیر این مطالبات هستند.

 

مدیر عامل بیمه حکمت در ادامه همین مطلب برای شفافیت سخنان خود نسبت به انتشار فایل صوتی مصاحبه خبرنگار صدا و سیما با دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران در مجمع مذکور اقدام نمود و در این خصوص تاکید کرد: بیمه حکمت نیز برای احقاق حقوق سهامداران خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و امیدواریم هر چه زودتر شرکت سایپا مطالبات شرکت های بیمه ای را پرداخت نماید.

 

وی در پایان سخنان خود گفت: بی تردید کارنامه یکساله بیمه حکمت نوید تحولی شگرف در ارائه خدمات بیمه ای به جامعه هدف و آسودگی خاطر سهامداران محترم را داشته که امید است با توجهات حضرت حق و همکاری و همدلی سرمایه گذاران و سهامداران عزیز شاهد رشد و بالندگی این بیمه در عرصه بیمه گری کشور باشیم.

 

لازم به ذکر می باشد صورت های مالی شرکت مورد بررسی و تصویب مجمع قرار گرفت و شرکت فاطر به عنوان حسابرس و بازرس قانونی، شرکت آرمان آروین پارس به عنوان بازرس علی البدل و روزنامه های اطلاعات و دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه های رسمی شرکت انتخاب شدند .

 

همچنین بر اساس تصمیمات مجمع، حق حضور اعضای غیر موظف و پاداش هیات مدیره تعیین و مورد تصویب قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


تسلیت