شمانیوز

در مجمع عمومی سالانه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران صورت گرفت:

​برای نخستین بار از تاریخ تاسیس، صورت های مالی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران منتهی به سال ۹۷ از طرف سازمان حسابرسی اظهار نظر مقبول گرفت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران: خداداد غریب پور؛ رییس هیات عامل ایمیدرو در جلسه مجمع سالانه ایمپاسکو که در محل این شرکت برگزار شد، با بیان این مطلب گفت: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در زمینه واگذاری طرح ها و مجتمع ها به بخش خصوصی عملکرد مثبتی داشته است، به همین دلیل اجرای طرح ها و مدیریت مجتمع های جدیدی ازجمله تیتانیوم کهنوج، طلای زرشوران و پترولیوم کک اروند را در سال جاری به این شرکت واگذار کردیم.

وی در ادامه افزود: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران بازوی اجرایی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران است و ایمیدرو باید بازوی توانمندسازی فنی بخش معدن و صنایع معدنی باشد.

غریب پور خاطر نشان کرد: در سال ۹۸ انجام ۱۰۰ هزار کیلومتر مربع اکتشافات مقدماتی ماده معدنی در دستور کار شرکت تهیه و تولید مواد معدنی است، ضمن اینکه بایستی طرح احیای معادن کوچک مقیاس پر رنگ تر دیده شود.

وی تصریح کرد: حدود ۱۰ درصد از ۴۵۰ میلیون تن ماده معدنی که در کشور سالانه استخراج می شود، تحت نظارت ایمپاسکو است و این رقم نسبتا بالایی است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه