شمانیوز

مجمع شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه برگزار شد:

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه به‌منظور ارائه گزارش عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1397، روز یکشنبه 30 تیرماه در محل سالن چندمنظوره مجموعه گردشگری و پذیرایی پالیز کرمان با حضور 67.2 درصد صاحبان سهام برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از مس پرس: این مراسم که با حضور مدیران صنعت مس و حدود 67.2 درصد از سهامداران شرکت تشکیل شد، صورت‌های مالی شرکت شامل ترازنامه صورت سود و زیان و گردش وجوه نقد و میزان سود سهامداران شرکت از سوی حضار تصویب شد.

بر اساس این گزارش،  با تصویب مجمع مبلغ 500 ریال به‌صورت نقدی به ازای هر سهم مصوب شد.  همچنین تعیین حسابرس و بازرس قانونی و تعیین روزنامه کثیرالانتشار از دیگر اقدامات این مجمع بود. بر این اساس پس از کسب مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار به موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت ممیز (حسابداران رسمی) به‌عنوان بازرس اصلی و موسسه حسابرسی و خدمات مالی کوشا منش (حسابداران رسمی) به‌عنوان بازرس علی‌البدل برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398 انتخاب شدند. همچنین روزنامه «دنیای اقتصاد» به‌عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied