شمانیوز

بانک اقتصادنوین با هدف پاسخ‌گویی مناسب به نیازهای مصرفی مشتریان و کمک به بهبود شرایط اقتصادی خانوارها و فعالان اقتصادی، کارت اعتباری "صبا" را معرفی کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در پی استقبال قابل ‌توجه مشتریان از طرح‌های تسهیلاتی صبای یک و دو، بسته شماره سه این طرح با معرفی "کارت اعتباری صبا" رونمایی شد.

 

در بسته شماره سه (صبا 3) مشتریان حقیقی و حقوقی بانک اقتصادنوین، صاحبان مشاغل و فعالان اقتصادی می‌توانند بر اساس معدل موجودی سپرده‌های قرض‌الحسنه و کوتاه‌مدت خود؛ تا سقف 500 میلیون ریال از تسهیلات "کارت اعتباری صبا" بهره‌مند شوند.

 

متقاضیان دریافت تسهیلات کمک‌ هزینه خرید خودرو، تعمیر مسکن، خرید ابزار کار، لوازم ‌یدکی و ...، پزشکان و داروسازان (برای تجهیز مطب)، صاحبان اصناف و کسب‌ و کارهای کوچک، کسبه، پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی متصل به سپرده‌های بانک اقتصادنوین و به‌طور کلی اشخاصی که میزان نقدینگی مورد نیازشان بیش از میزان پس‌اندازشان است می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند. علاوه بر این، شرکت‌ها و موسسات برای اعطای تسهیلات به کارمندان خود می‌توانند از شرایط طرح تسهیلاتی "صبا 3" استفاده کنند.

 

در این طرح امکان پرداخت تسهیلات تا سقف 500 میلیون ریال در قالب کارت اعتباری و بر اساس معدل موجودی سپرده‌های کوتاه‌مدت و قرض‌الحسنه جاری مشتریان در بازه‌های زمانی دو تا چهار ماه، فراهم شده است.

 

گفتنی است مدت ‌زمان بازپرداخت این تسهیلات به خواست متقاضی 12، 24 و 36 ماهه تعیین شده است.

 

مشتریان ارجمند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب بانک اقتصادنوین در سراسر کشور مراجعه یا با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتریان این بانک به شماره 48031000-021 تماس برقرار کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه