شمانیوز

مراسم معارفه و تکریم مدیر امور بازرسی و حسابرسی پست‌بانک‌ایران با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران ستادی این بانک برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران، دکتر شیری نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک در این مراسم برگزاری مجمع‌عمومی را نتیجه شفافیت و عملکرد مطلوب کارکنان ستادی و اجرائی دانست و افزود: پست‌بانک‌ایران در مسیر رشد و رونق مناسبی در حرکت است و در این مسیر جابجائی و تغییر مدیران نیز به منظور استمرار حرکت و بهره‌گیری بهتر از ظرفیت‌های موجود صورت می‌گیرد.

 

شیری ضمن تقدیر از خدمات و تلاش های قاسم تندرو مدیر پیشین امور بازرسی و حسابرسی بانک تصریح کرد: عملکرد امور بازرسی و حسابرسی ناشی از یک فعالیت تیمی و گروهی است که با همدلی مجموعه انجام می‌گیرد و همه ما باید پست بانک ایران را خانه خودمان بدانیم.

 

وی افزود: هدف بازرسی و حسابرسی مچ‌گیری نیست از طرفی نبایستی از کوچکترین انحرافات هم چشم پوشی کرد.

 

غلامحسین صباغی عضو هیأت پست بانک ایران نیز ضمن تقدیر از قاسم تندرو در این مراسم گفت: در بازرسی وجه نظارتی و تذکری بیشتر از ارشادی است. لیکن وی فضای کاری مطلوبی را بر بازرسی بانک حاکم کرد.

 

محسن اخلاقی سرپرست امور بازرسی و حسابرسی پست‌بانک‌ایران نیز در این مراسم با ابراز امیدواری برای پاسخگوئی به اعتماد مدیرعامل و هیأت مدیره بانک گفت: اولویت برنامه بازرسی انجام فعالیت‌های پیشگیرانه خواهد بود و برای تحقق این هدف، آموزش هدفمند و مؤثر باید مورد توجه باشد.

 

اخلاقی تأکید کرد: به روز رسانی فرآیند بازرسی و امکان کنترل و بازرسی از راه دور موجب اثرگذاری بیشتر فعالیت‌ها می‌شود.

 

قاسم تندرو مدیر پیشین امور بازرسی و حسابرسی نیز از تلاش و همکاری تمام واحدهای ستادی و اجرائی با این امور گفت: همدلی و همکاری در مجموعه موجب شد تا موفقیت‌های خوبی نصیب بانک شود که کسب رتبه اول در ارزیابی عملکرد بانک های دولتی، بخشی از این موفقیت‌ها می باشد.

 

گفتنی است: در این مراسم لوح تقدیر به تندرو اهداء و حکم انتصاب اخلاقی نیز به وی اعطاء شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied