شمانیوز

در دیدار مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان عنوان شد :

در آستانه اعیاد قربان و غدیر مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به همراه تنی چند از مسئولین شرکت با سرتیپ پاسدار فدا،فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان: در آستانه اعیاد قربان و غدیر مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به همراه تنی چند از مسئولین شرکت با سرتیپ پاسدار فدا،فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان دیدار و گفتگو نمود.

ذوب آهن اصفهان در اشتغال زایی وکارآفرینی پیشگام است       

در این دیدار که سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه سپاه لنجان و سرهنگ مختاری فرمانده بسیج ذوب آهن نیز حضور داشتند،سرتیپ فدا از خدمات ذوب آهن اصفهان در عرصه های مختلف از جمله دوران انقلاب و دفاع مقدس ( پشتیبانی لجستیک و رزمی) در حوادث غیر مترقبه تشکر و قدردانی نمود و ذوب آهن اصفهان را پیشگام در اشتغال زایی وکارآفرینی معرفی نمود.

وی تولید ریل ملی و سایر محصولات جدید و دارای ارزش افزوده در ذوب آهن اصفهان را بسیار موثر برشمرد و خاطر نشان کرد : امیدواریم با برطرف شدن چالش های مالی و همچنین تامین پایدار مواد اولیه این شرکت مادر صنعتی مانند گذشته در اوج قرار گیرد.

تحقق تولید حداکثری مد نظر رهبر معظم انقلاب، وظیفه همه ما است 

در ادامه مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت حمایت از ارزش ها و دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی را وظیفه اصلی شرکت عنوان کرد و تصریح نمود : امید است بتوانیم با همدلی و حمایت همه جانبه کارکنان شرکت وظیفه ای که امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی برای واحدهای تولیدی معیین نمودند که همان تولید حداکثری است را محقق نماییم و در رفع تنگناهای اخیر که استکبار جهانی ایجاد نموده به سهم خویش نقش آفرین باشیم.

وی اظهار داشت :امیدواریم با حمایت اخیر دولت در تامین بخشی از نیازها ، ذوب آهن اصفهان بتواند به ظرفیت اسمی خود دست یابد.

مدیرعامل شرکت بیان کرد : برنامه دراز مدت شرکت حرکت به سمت تولیدات کیفی و محصولات با ارزش افزوده بیشتر است.

حد1

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه