شمانیوز

در آستانه سالروز ورود آزادگان سرافراز میهن اسلامی ، این اسطوره‌های صبر و استقامت هشت سال دفاع مقدس ، مراسم تجلیل از ۱۲۲ آزاده سرفراز شهرستان لنجان به همراه خانواده‌های ایشان (450 نفر ) و همزمان مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر چهارشنبه 23 مرداد ماه در تالار آهن ذوب آهن اصفهان برگزار شد .

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان: در این مراسم مهندس منصور یزدی‌زاده مدیر عامل ذوب‌آهن اصفهان ، داریوش وکیلی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان ، دکتر ابراهیم یزدی مشاور استاندار اصفهان در امور ایثارگران ، خدامراد صالحی سرپرست فرمانداری لنجان ، ائمه جماعات و شهرداران شهرستان ، سرهنگ محمدی فرمانده حوزه مقاومت سپاه ناحیه لنجان  و تعدادی دیگر مسئولین استان اصفهان و شهرستان لنجان حضور داشتند.

حجت الاسلام و المسلمین باقریان امام جمعه زرین‌شهر طی سخنانی ، آزادگان و ایثارگران را اسناد زنده افتخار ملت غیور ایران زمین نامید و گفت :  خداوند در مقطعی از تاریخ انسان‌هایی را آفرید که با صبر و اراده پولادین کمر استکبار را شکستند که بیشتر به افسانه شبیه بود و این فداکاری‌ها را به چشم دیدیم.

وی خطاب به همسران این ایثارگران اظهار داشت  :صبر و تحمل شما موجب سربلندی و شفاعت در پیشگاه خدای باری تعالی ا‌ست و اجر شما تا ابد محفوظ خواهد بود .

این مراسم با اهداء لوح تقدیر به دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر و همچنین اجرای برنامه های فرهنگی و هنری همراه بود. 

تاها2

تاها

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied