شمانیوز

مدیر مخابرات منطقه هرمزگان در نشست با مدیرعامل سازمان منطقه‌ آزاد کیش، آمادگی مخابرات در اجرای طرح‌های نوین این حوزه را در این جزیره اعلام و از توسعه بسترهای ارتباطی کیش خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فرینا:امیر یگانه صبح امروز در سفر کاری به جزیره کیش در دیدار با غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن ابلاغ پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل مخابرات ایران مبنی بر آمادگی در جهت اجرای پروژه‌های نوین ارتباطی در این جزیره، گفت: مخابرات منطقه هرمزگان مصمم به نقش‌آفرینی ویژه در اجرای طرح‌های توسعه‌ای در این حوزه است.

یگانه افزود: توسعه بسترهای ارتباطی و اطلاعاتی و بسترسازی برای اجرای فیبر نوری در جزیره از جمله این برنامه‌ها است.

مدیر مخابرات منطقه هرمزگان تصریح کرد: در بحث‌های نوین مخابراتی نیز جزیره کیش می‌تواند پایلوت خوبی برای کل کشور باشد و لذا ما برنامه عملیاتی مخابرات منطقه هرمزگان را در این زمینه آماده کرده‌ایم تا بتوانیم با همکاری منطقه آزاد و مشارکت مردم آن را اجرا کنیم.

وی همچنین از نگاه ویژه مدیرعامل منطقه آزاد کیش در این زمینه به عنوان نقطه قوتی برای پیشبرد پروژه‌ها یاد کرد و گفت: خدمات نوین مخابراتی زمینه‌ساز ارتقای کیفیت زندگی مردم و فراهم‌کننده تجربه و دانش اجرای این خدمات در گستره هرمزگان خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه