شمانیوز

مدیر کل تامین، نگهداری و پشتیبانی شرکت ملی پست گفت: با به پایان رسیدن مرحله نخست نوسازی ناوگان موتوری نامه رسان های استان تهران، 213 موتور سیکلت تحویل شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، محمد سلگی با اشاره به اینکه روند توزیع و تحویل موتور سیکلت ها طی چهار مرحله انجام می شود و در این فرایند دو هزار و 150 موتور سیکلت توزیع خواهد شد، افزود: در مرحله نخست 550 دستگاه، مرحله دوم و سوم هر کدام 750 دستگاه و در مرحله چهارم 100 دستگاه موتور تحویل همکاران موزع می شود.

 

وی فرایند توزیع را براساس اولویت مراجعه موزعان به شعب بانک عنوان کرد و اظهار داشت: هر مرحله توزیع حدود دو هفته به طول خواهد انجامید و در مجموع طی دو ماه موتورسیکلت ها تحویل می شود.

 

مدیر کل تامین، نگهداری و پشتیبانی همچنین تصریح کرد: علاوه بر تهران، تاکنون مرحله نخست توزیع استان های آذربایجان غربی، قزوین، البرز، خراسان رضوی و اصفهان نیز تا فردا به پایان می رسد.

 

سلگی یکی از موانعی که روند توزیع موتورسیکلت ها را با مشکل مواجه کرده است، معطلی در روند پلاک گذاری عنوان کرد و افزود: انطباق دهی آدرس های ثبت شده، بعضا  روند پلاک گذاری را زمان بر می کند.

 

او اظهار امیدواری کرد: با تلاش همکاران اداره کل تامین، نگهداری و پشتیبانی و سایر حوزه ها، نوسازی ناوگان موتوری در زمان مقرر انجام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه