شمانیوز

قاضی زاده هاشمی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از غرفه بانک توسعه تعاون در نمایشگاه صنایع دستی بازدید نمود.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه بانک توسعه تعاون در نمایشگاه صنایع دستی ضمن آشنایی با جدیدترین خدمات بانک گفت: بانک توسعه تعاون به عنوان جدیدترین بانک دولتی حائز مسئولیت ها و تکالیف مهمی گردیده و تاسیس این بانک از مهم ترین راهکارهای نظام برای توسعه بخش راهبردی تعاون می باشد. وی در ادامه افزود: عملکرد بانک توسعه تعاون در طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری و اشتغال فراگیر قابل توجه بوده و این بانک در دیگر طرحهای ملی نیز نقش مهمی ایفا نموده است.

 

قاضی زاده خاطر نشان کرد: تقویت بانک توسعه تعاون به لحاظ حجم سرمایه همواره مد نظر مسئولین قوه مقننه و مجریه بوده است و سال گذشته اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است و مطمئنا حمایت از این بانک به حمایت از تعاونگران و کارآفرینان منجر خواهد شد.

 

عضو هیات رییسه مجلس صنایع دستی را از جمله بخش های حائز مزیت اقتصادی در ایجاد، حفظ و توسعه اشتغال دانست و از بانک توسعه تعاون به جهت حمایت از این نمایشگاه تقدیر نمود.

 

در این جلسه شهرام بخشا رییس اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون ضمن تبیین عملکرد بانک در ارائه تسهیلات و خدمات تخصصی به تعاونگران و کارآفرینان گفت: این بانک زیرساخت مناسب بانکداری الکترونیک، نیروی انسانی تخصصی و محصولات متنوع مالی و بانکی را داراست و تفاهم نامه ها و قراردادهای مختلفی را با سازمانها و دستگاههای تخصصی برقرار نموده است و طرح رونق تعاون را برای ارائه خدمات به انواع تعاونی ها طراحی و به اجرا درآورده است.

 

شایان ذکر است غرفه بانک توسعه تعاون در سی و دومین نمایشگاه صنایع دستی تا نهم شهریور در سالن هشت نمایشگاه بین المللی برقرار می باشد

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه